R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

UKS KKS "Kiełbaska" w Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski

30-04-2019 10:18 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,229 | Komentarzy: 0

W Ślesinie rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. W turnieju wzięło udział 209 zawodników, w tym szesnastu z UKS KKS "Kiełbaska" w Kościelcu.

Foto:UKS KKS "Kiełbaska"

Aż trzynastu szachistów z "Kiełbaski" awansowało do Finałów Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. Jagoda Świderska, pomimo, że nie zdobyła medalu była największą bohaterką półfinałów. Aktualna złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski i Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów, w nagrodę za wysoki wynik w Mistrzostwach Polski Juniorów otrzymała bezpośredni awans do mistrzostw międzywojewódzkich i mogła zmienić swoją grupę wiekową na wyższą. Jagoda zmieniła grupę wiekową z dziewczynek do lat jedenastu i zagrała w najstarszej do lat osiemnastu, zajmując czwarte miejsce. Złoty medal dla Kościelca zdobył Michał Grochowski w grupie chłopców do lat osiemnastu, srebrny Miłosz Świderski do lat trzynastu i Maciej Szafrański do lat piętnastu. Pozostali zawodnicy: Szymon Kujawa - 5, Adam Grochowski - 5, Igor Steckiewicz - 5, Julia Kujawa - 6, Wiktoria Ziółkowska - 6, Krzysztof Koza - 7, Małgorzata Sawicka - 8, Alan Ślusarski - 8, Maciej Anastaziak - 10, Konrad Ziółkowski - 10, Seweryn Kwiatkowski - 37, Bartosz Markowski - 44.   

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze