R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zabawki
Wiadomości Gmina Kościelec

UKS KKS "Kiełbaska" w Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski

30-04-2019 10:18 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,428 | Komentarzy: 0
W Ślesinie rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. W turnieju wzięło udział 209 zawodników, w tym szesnastu z UKS KKS "Kiełbaska" w Kościelcu.
UKS KKS
Foto:UKS KKS "Kiełbaska"
R E K L A M A
czyszczenie

Aż trzynastu szachistów z "Kiełbaski" awansowało do Finałów Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. Jagoda Świderska, pomimo, że nie zdobyła medalu była największą bohaterką półfinałów. Aktualna złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski i Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów, w nagrodę za wysoki wynik w Mistrzostwach Polski Juniorów otrzymała bezpośredni awans do mistrzostw międzywojewódzkich i mogła zmienić swoją grupę wiekową na wyższą. Jagoda zmieniła grupę wiekową z dziewczynek do lat jedenastu i zagrała w najstarszej do lat osiemnastu, zajmując czwarte miejsce. Złoty medal dla Kościelca zdobył Michał Grochowski w grupie chłopców do lat osiemnastu, srebrny Miłosz Świderski do lat trzynastu i Maciej Szafrański do lat piętnastu. Pozostali zawodnicy: Szymon Kujawa - 5, Adam Grochowski - 5, Igor Steckiewicz - 5, Julia Kujawa - 6, Wiktoria Ziółkowska - 6, Krzysztof Koza - 7, Małgorzata Sawicka - 8, Alan Ślusarski - 8, Maciej Anastaziak - 10, Konrad Ziółkowski - 10, Seweryn Kwiatkowski - 37, Bartosz Markowski - 44.   

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl

Materiał naszej telewizji

 Kolskie Rozmowy: Sylwester Chęciński 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
25 Maj
00:00

http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=17065
Spotkania z Renatą Piątkowską w PiMBP w Kole
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin