sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Na sygnale Jubileusze służby w kolskiej jednostce

Jubileusze służby w kolskiej jednostce

05-11-2010 07:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,423 | Komentarzy: 0
Jubileusze służby w kolskiej jednostce
Foto:
zacisze
Spotkania z policyjnymi związkowcami obchodzącymi jubileusze 30, 25 i 20 lat służby to już tradycja kolskiej jednostki. Tym razem w uroczystości uczestniczyli również samorządowcy z powiatu i miasta Koła.
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów powiatu kolskiego wspólnie z Komendantem Powiatowym od kilku już lat pielęgnują tradycję okolicznościowych spotkań z funkcjonariuszami zrzeszonymi w związku, którzy w danym roku obchodzą okrągłe jubileusze służby. Tegoroczne uroczystości odbyły się w kolskiej jednostce w czwartek 04 listopada. Tym razem Zarząd Terenowy w porozumieniu z kierownictwem komendy zaprosił do udziału w spotkaniu przedstawicieli władz samorządowych z powiatu i miasta Koła. W ten sposób połączono uroczystość jubileuszy z podziękowaniami jakie skierowano do samorządowców za pomoc udzieloną jednostce na przeprowadzenie wewnętrznych remontów.

Zanim rozpoczęła się oficjalna uroczystość Komendant Powiatowy mł.insp. Jarosław Rzymkowski oprowadził Starostę kolskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu, Przewodniczącego Rady Miasta Koła, Sekretarza Miasta oraz Przewodniczącą Komisji Bezpieczeństwa po budynku jednostki i zapoznał z zakresem prac remontowych jakie zostały wykonane.

Po prezentacji odbyło się okolicznościowe spotkanie. W bieżącym roku jubileusze obchodziło 10 funkcjonariuszy 9 z nich służbę pełni od 20 i 1 od 25 lat. Wśród wyróżnionych znaleźli się również szef kolskich policjantów, oraz jego zastępca.

Funkcjonariusze asp.szt. Wojciech Rosiak oraz st.asp. Przemysław Jadczak z Komisariatu w Kłodawie odebrali srebrne Honorowe Odznaki Związku, przyznawane za długoletnią społeczną działalność, na rzecz policyjnego środowiska.

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowy NSZZ Policjantów podinsp. w stanie spoczynku Grzegorz Boła i podinsp. Tomasz Płotka wraz gratulacjami wręczyli jubilatom specjalnie przygotowane okolicznościowe adresy oraz upominki w postaci zegarków.

Specjalne życzenia oraz słowa uznania dla pracy kolskich policjantów przekazali zarówno samorządowcy z powiatu jak i z miasta Koła, którzy jednocześnie bardzo wysoko ocenili współpracę z Komendą Powiatową Policji.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!