R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego

20-05-2019 11:37 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 4,536 | Komentarzy: 0

W dniu 18 maja 2019 roku na strzelnicy LOK w Kole odbyły się XIX Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kole oraz Powiatowa Organizacja LOK w Kole. Od samego rana na Zalewie Ruszkowskim odbywały się także XIX Powiatowe Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Kolskiego, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Kole oraz Zarząd Koła Wędkarskiego Nr 7 w Kole.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Zebrani mogli obejrzeć pokaz broni i sprzętu policyjnego przygotowany przez Komendę Powiatową Policji w Kole. Organizatorzy ocenili, iż zawody przebiegały w sportowej atmosferze, a rywalizacja wśród najlepszych stała na bardzo wysokim poziomie. Do rywalizacji przystąpiło 27 drużyn w zawodach samorządowych. Najlepszą drużyną okazała się OSM I KOŁO, która zdobyła 235 pkt. Tuż za nią z wynikiem 234 pkt uplasowała się drużyna BANKOWCY. Na podium znalazła się także drużyna WETERYNARIA I, która zdobyła 226 pkt. Indywidualnie zwycięzcą zawodów została Pani Natalia Bawarczyk z wynikiem 92 pkt. Drugie miejsce zajęła Pani Izabela Znajewska z wynikiem 91 pkt. Trzecie miejsce przypadło Panu Andrzejowi Gwiaździńskiemu z wynikiem 90 pkt.

Wśród wędkarzy najlepsze okazało się Koło PZW Nr 7 „A”. Drugie miejsce zajęła drużyna Koło PZW Nr 7 „B”, trzecie natomiast Koło PZW Nr 26 przy Urzędzie Miasta w Kole.

Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz dyplomy. Dla uczestników zawodów przygotowano grochówkę.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA