R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wyprzedzając uderzyła w skręcający samochód

21-05-2019 13:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,247 | Komentarzy: 0

W miejscowości Bierzwienna Długa (gm. Kłodawa) doszło w dniu wczorajszym do zdarzenia drogowego, w którym udział brały trzy pojazdy: Renault Megane, Opel Astra oraz Oper Vectra. Jedna osoba z obrażeniami głowy została przetransportowana do szpitala w Koninie.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Około godziny 15:00 na drodze z Kłodawy do Sompolna doszło do zderzenia pojazdów. 48-letnia mieszkanka gminy Kłodawy poruszająca się Renault Megane rozpoczęła manewr wyprzedzania oo doprowadziło do uderzenia w jadący w tym samym kierunki Opel Astra, który rozpoczął skręcanie w lewo (do posesji). 

Jednocześnie jadący Oplem Vectrą, 28-letni mieszkaniec powiatu Kutnowskiego, aby nie uderzyć w poprzedzający go pojazd - zjechał na prawy pas i wpadł do rowu.

37-letnia mieszkanka gminy Kłodawa z Astry została jako jedyna ranna w tym zdarzeniu. Przybyłe na miejsce służby udzieliły jej pierwszej pomocy, następnie pogotowie ratunkowe zabrało kobietę do szpitala w Koninie. Trwa dochodzenie policji, które ma ustalić kwalifikacje zdarzenia.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze