R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Miasto Koło

Festyn "MUNDUROWI DZIECIOM" po raz trzeci

31-05-2019 12:04 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,161 | Komentarzy: 1
Każdego roku z okazji Dnia Dziecka lokalni organizatorzy dwoją się i troją, by kolscy milusińscy, w dniu ich święta, mieli zapewnione atrakcje. Od trzech lat Komendant Powiatowy Policji w Kole i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole wspólnie zapraszają nie tylko dzieci, ale wszystkich mieszkańców powiatu kolskiego, na festyn "Mundurowi Dzieciom" organizowany w plenerze, na miejskim stadionie.
Festyn
Foto:
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Festyn ma nową, szeroką formułę, ale bazuje na organizowanych przez lata obchodach "Dnia Dziecka", "Dnia Sportu" i oczywiście zwyczajowo wpisuje się w "Dni Koła". Choć trudu przygotowania przedsięwzięcia podjęły się dwa podmioty, tak szerokiej inicjatywy nie udałoby się przeprowadzić bez licznych instytucji i stowarzyszeń, zaangażowanych w jej przebieg.

Moc atrakcji czekała na uczestników, m.in. zawody sportowe dla przedszkoli i szkół podstawowych, zabawy sportowe, prezentacje sprzętu policyjnego i strażackiego, stoisko z symulatorem zderzeń, dmuchane zjeżdżalnie, karuzele, liczne indywidualne konkursy z nagrodami. Obecnych powitał sierżant "Pyrek", nikt nie wyjdzie ze stadionu głodny, a mało kto bez upominku.

Na licznych stoiskach można wzbogacić swą wiedzę np. o wojsku, lasach państwowych, zasadach udzielania pierwszej pomocy i.in., na wielu rozdawane są gadżety, proponowane zabawy i rozmaite formy aktywności. Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole promuje kampanię Zachowaj trzeźwy umysł i tegoroczne hasło "Chce mi się chcieć". Na stoisku ośrodka można wykonać prace profilaktyczne.

Materiał naszej telewizji

 Należy pamiętać o tych, którzy zginęli w Chełmnie 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze