R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

#JakCzytam

07-06-2019 15:41 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,269 | Komentarzy: 0

Obalili mit, że nie czytamy. Udowodnili, że to przyjemność i „morderca nudy”…

Foto:PiMBP w Kole | Uczestnicy akcji "Jak nie czytam jak czytam"
R E K L A M A

Po raz kolejny, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole,  wzięła udział w akcji "Jak nie czytam jak czytam". Tym razem w towarzystwie uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole i pani Ewy Stasiak. Podczas spotkania oddawano się gremialnie lekturze ulubionych książek, stworzono tablicę zalet druku, na korytarzu biblioteki powstała instalacja na której umieszczono tytuły powieści, które zmieniają życie (może dorzucicie własne polecenia, organizator zaprasza), pozowano do wspólnego,  pamiątkowego zdjecia.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, od 29 lat jednego z najpopularniejszych czasopism dla nauczycieli, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach – biblioteki szkolne i publiczne (co roku ponad 2 tys. placówek).

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze