R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Miasto Koło

Oferty energii dla firm, które warto rozważyć

19-06-2019 14:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,576 | Komentarzy: 5
Z medialnych doniesień wynika, że już niebawem przedsiębiorców czeka podwyżka cen prądu. W szczególności odczują ją właściciele dużych firm, dla których wydatki na energię elektryczną stanowią istotną część kosztów operacyjnych. Wybór dobrej oferty od właściwego dostawcy pomoże zabezpieczyć finanse firmy i znaleźć oszczędności.
Oferty energii dla firm, które warto rozważyć
Foto:e-kolo.pl

Sytuacja na rynku energii energetycznej pełna jest dziś znaków zapytania. W zeszłym roku rząd „zamroził” ceny prądu, wciąż brak jednak rozporządzenia, które regulowałoby zasady stosowania wprowadzonej ustawy. Indywidualni odbiorcy prądu mogą jeszcze spać spokojnie, ale wszystko wskazuje na to, że właściciele firm, szczególnie dużych zakładów, mogą spodziewać się wyższych rachunków w nieodległej przyszłości. Czy tani prąd dla przedsiębiorstw to już oksymoron? Przewidywania ekspertów nie prezentują się optymistycznie, ale energia dla firm na dobrych warunkach to nadal otwarta opcja. ENEA, jedna z największych spółek energetycznych w Polsce, oferuje kilka bardzo korzystnych rozwiązań dla dużych firm.

Stała cena

Najlepszy sposób na uniknięcie zmian cen prądu to… stała cena prądu. Oferta „ENERGIA+ Stała Cena” pozwoli firmie uniknąć ryzyka związanego z wahaniami na rynku energii elektrycznej. Podpisując ze swoim dostawcą umowę w ramach tej oferty, zyskasz pewność jednolitej stawki i braku podwyżek nawet przez 3 lata. Jak skorzystać? Wystarczy odwiedzić stronę internetową dostawcy energii elektrycznej, wypełnić formularz i czekać na telefon konsultanta, który przedstawi wszystkie szczegóły i zaproponuje ofertę przygotowaną specjalnie dla Twojej firmy.

Energia dla firmy plus wskazówki profesjonalisty

Wysokie koszty prądu nie muszą być wyłącznie winą zewnętrznych czynników. Często niedoceniany bywa w dużych przedsiębiorstwach efekt nieoptymalnego zużycia energii elektrycznej, któremu zapobiec można wprowadzając kilka prostych, niezakłócających codziennej pracy, rozwiązań. W ramach pakietu „ENERGIA+ Professional” eksperci Enei przeprowadzą w firmie audyt energetyczny, wyszukają źródła potencjalnych strat energetycznych i niezdiagnozowanych wcześniej wad urządzeń oraz doradzą, gdzie znaleźć oszczędności w obszarze wykorzystania prądu. Tego rodzaju specjalistyczna pomoc pozwoli uniknąć kosztownych kłopotów związanych z potencjalnymi, wstrzymującymi pracę awariami.

Dual Fuel

Kompleksowe rozwiązanie dla firm korzystających z oddzielnych usług dostawców prądu i gazu. „Dual Fuel” to jeden rachunek za energię elektryczną i gaz! Takie połączenie pozwoli Twojej firmie wyeliminować ryzyko związane ze wzrostem rynkowej ceny obu zasobów, a ponadto zaoszczędzić na bieżących rachunkach, dzięki ograniczeniu formalności. Decydując się na ofertę, w łatwy i szybki sposób dokonasz zmiany dostawcy gazu i zyskasz doskonałą obsługę kliencką ze strony dedykowanego Twojemu przedsiębiorstwu doradcy.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Zespół Tańca Ludowego Kościelec w Macedonii 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana

popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
10 Gru.
09:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Czytanie prozy Olgi Tokarczuk
13 Gru.
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
14 Gru.
16:30

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
PARANIENORMALNI