(5)
× Nowość! Kolska Baza Medyczna - znajdź specjalistę już dziś!
Średnie opady śniegu 1.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Oferty energii dla firm, które warto rozważyć

Autor: Redakcja e-kolo.pl 19 Czerwiec 2019 przeczytasz w ok. 2 min.
Oferty energii dla firm, które warto rozważyć
© e-kolo.pl
(5) | Czytano:
11,614 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Z medialnych doniesień wynika, że już niebawem przedsiębiorców czeka podwyżka cen prądu. W szczególności odczują ją właściciele dużych firm, dla których wydatki na energię elektryczną stanowią istotną część kosztów operacyjnych. Wybór dobrej oferty od właściwego dostawcy pomoże zabezpieczyć finanse firmy i znaleźć oszczędności.

R E K L A M A
5
Czytano:
11,614 razy
Udostępnij

Sytuacja na rynku energii energetycznej pełna jest dziś znaków zapytania. W zeszłym roku rząd „zamroził” ceny prądu, wciąż brak jednak rozporządzenia, które regulowałoby zasady stosowania wprowadzonej ustawy. Indywidualni odbiorcy prądu mogą jeszcze spać spokojnie, ale wszystko wskazuje na to, że właściciele firm, szczególnie dużych zakładów, mogą spodziewać się wyższych rachunków w nieodległej przyszłości. Czy tani prąd dla przedsiębiorstw to już oksymoron? Przewidywania ekspertów nie prezentują się optymistycznie, ale energia dla firm na dobrych warunkach to nadal otwarta opcja. ENEA, jedna z największych spółek energetycznych w Polsce, oferuje kilka bardzo korzystnych rozwiązań dla dużych firm.

Stała cena

Najlepszy sposób na uniknięcie zmian cen prądu to… stała cena prądu. Oferta „ENERGIA+ Stała Cena” pozwoli firmie uniknąć ryzyka związanego z wahaniami na rynku energii elektrycznej. Podpisując ze swoim dostawcą umowę w ramach tej oferty, zyskasz pewność jednolitej stawki i braku podwyżek nawet przez 3 lata. Jak skorzystać? Wystarczy odwiedzić stronę internetową dostawcy energii elektrycznej, wypełnić formularz i czekać na telefon konsultanta, który przedstawi wszystkie szczegóły i zaproponuje ofertę przygotowaną specjalnie dla Twojej firmy.

Energia dla firmy plus wskazówki profesjonalisty

Wysokie koszty prądu nie muszą być wyłącznie winą zewnętrznych czynników. Często niedoceniany bywa w dużych przedsiębiorstwach efekt nieoptymalnego zużycia energii elektrycznej, któremu zapobiec można wprowadzając kilka prostych, niezakłócających codziennej pracy, rozwiązań. W ramach pakietu „ENERGIA+ Professional” eksperci Enei przeprowadzą w firmie audyt energetyczny, wyszukają źródła potencjalnych strat energetycznych i niezdiagnozowanych wcześniej wad urządzeń oraz doradzą, gdzie znaleźć oszczędności w obszarze wykorzystania prądu. Tego rodzaju specjalistyczna pomoc pozwoli uniknąć kosztownych kłopotów związanych z potencjalnymi, wstrzymującymi pracę awariami.

Dual Fuel

Kompleksowe rozwiązanie dla firm korzystających z oddzielnych usług dostawców prądu i gazu. „Dual Fuel” to jeden rachunek za energię elektryczną i gaz! Takie połączenie pozwoli Twojej firmie wyeliminować ryzyko związane ze wzrostem rynkowej ceny obu zasobów, a ponadto zaoszczędzić na bieżących rachunkach, dzięki ograniczeniu formalności. Decydując się na ofertę, w łatwy i szybki sposób dokonasz zmiany dostawcy gazu i zyskasz doskonałą obsługę kliencką ze strony dedykowanego Twojemu przedsiębiorstwu doradcy.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (5)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Kkk · 22 Czerwiec 2019
Wątpię żeby podnieśli nawet po wyborach, to byłby strzał w stopę. Prędzej dodadza jakiś nowy podatek tak żeby większość się nie zorientowała że i tak płacą więcej
ppp · 27 Czerwiec 2019
cena energii została już przywrócona do cen z umów podpisanych na rok 2019 r od maja , a teraz ważą się losy czy nie będzie korekt od stycznia
Kkk · 20 Czerwiec 2019
Indywidualni odbiorcy prądu mogą JESZCZE spać spokojnie- dosłowny cytat
czytelnik · 20 Czerwiec 2019
Ciekawe jak długo JESZCZE? Przypuszczam, że do "po wyborach". Tak zwykle bywa.
Mariusz · 20 Czerwiec 2019
"Odbiorcy indywidualni mogą spać spokojnie" dobry kit, ale dla wyborców PIS. Jak piekarni podniosą ceny prądu to np. ciasta nie zdrożeją?
Powiat Kolski
Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi
8 godziny temu 2,941 5

Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi

Miasto Koło
Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]
4
9 godziny temu 9,927

Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]

Inne
PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu
9 godziny temu 3,274 2

PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu

Powiat Kolski
Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia  w pow. kolskim
1 dzień temu 12,160

Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia w pow. kolskim

Miasto Koło
WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa
1 dzień temu 3,083 3

WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa

Miasto Koło
Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni
1 dzień temu 9,482

Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz