R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

VII Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Kościelec

25-06-2019 08:54 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,796 | Komentarzy: 1

W czerwcu odbył się VII Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Kościelec pod hasłem: Trzeźwo-Zdrowo-Rowerowo.

Jednym z celów było propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia. Organizatorem rajdu był Urząd Gminy w Kościelcu, a współorganizatorem Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu. Rajd miał charakter otwarty dla wszystkich chętnych. Uczestniczyło w nim ok. 70 osób, w zróżnicowanym przedziale wiekowym od dzieci, przez młodzież, aż po dorosłych. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 (parking przy Urzędzie Gminy). Przed rozpoczęciem rajdu przedstawiciel z Komendy Powiatowej Policji   w Kole przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznej jazdy rowerem i wręczył najmłodszym uczestnikom opaski odblaskowe.

Trasa liczyła 20 km i przebiegała przez następujące sołectwa: Kościelec, Białków Kościelny, Police Średnie, Daniszew, Leszcze, Dąbrowice Częściowe.

Uwieńczeniem całej imprezy było spotkanie przy ognisku obok placu zabaw w Dąbrowicach Częściowych zorganizowane przez sołtysa Pana Stanisława Łopatę przy współpracy Rady Sołeckiej oraz radnej pani Katarzyny Jankowskiej.

Uczestnicy rajdu mogli piec kiełbaski, posilić się chlebem ze smalcem i ogórkiem, dzieci i młodzieży brały udział w losowaniu nagród.

 

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze