R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Spełnił swoje marzenie - wygrał zawody kulturystyczne

04-07-2019 08:25 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,574 | Komentarzy: 2

Artur Witkowski z Gminy Babiak z pewnością zapamięta datę 30 czerwca do końca życia. Wszystko za sprawą swojego uczestnictwa w zawodach kulturystycznych MuscleMania 2019, które odbyły się w Warszawie.
Foto:archiwum prywatne
R E K L A M A

MuscleMania to międzynarodowe zawody kulturystyczne i fitness, która odbywa się w wielu krajach na świecie. Artur wziął udział w Polskiej edycji, gdzie spełnił swoje marzenie. Warto dodać, że były to pierwsze zawody w jakich wziął udział!

Mieszkaniec miejscowości Podlesie (okolice Brdowa) trenuje na siłowni od 10 lat. W tym czasie jak każdy sportowiec miał swoje lepsze i gorsze chwile, przerwy spowodowane kontuzjami itp. Jednak nie poddał się w dążeniu do celu... I tak 30 czerwca br. w tearze Palladium w Warszawie wziął udział w tych prestiżowych zawodach, gdzie pierwszy raz stanął na kulturystycznej scenie. Pierwszy raz i odrazu pierwsze miejsce w kategorii "męska sylwetka" pokonując doświadczonych zawodników z Kolumbi, Kanady a nawet Dubaju.

Gratulujemy!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę