R E K L A M A
ren
R E K L A M A
SLF
Wiadomości Gmina Kościelec

WIELKA GALA "30 LAT WOLNOŚCI RP"

17-07-2019 13:02 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,991 | Komentarzy: 1
14 czerwca 2019 r. w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „30 LAT WOLNOŚCI RP”.
WIELKA GALA
Foto:

14 czerwca 2019 r. w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „30 LAT WOLNOŚCI RP”, podczas której poznaliśmy Laureatów:

- XVI edycji  Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”,

- XI edycji  Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”,  

- XII edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”.

Wielką Galę, w której uczestniczyło ok. 750 osób, otworzył Gospodarz Wieczoru Pan Robert Składowski – Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl, który powitał zebranych gości. W swoim wystąpieniu odwołał się do wydarzeń związanych z rokiem 1989, które miały wpływ na zmiany społeczno-gospodarcze w naszym kraju i dzięki którym możliwy był rozwój polskiej przedsiębiorczości. Podkreślił jak duże znaczenie miało i ma do tej pory przenikanie się trzech środowisk: przedsiębiorców, samorządowców i środowiska naukowego.  Serdecznie pogratulował nagrodzonym dziękując im za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Słowa uznania – w imieniu Ministra Finansów Pana Mariana Banasia – przekazał zgromadzonym Doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Finansów Pan Tomasz Tokarski. Po jego wystąpieniu głos zabrał Pan Janusz Piechociński – Wicepremier, Minister Gospodarki w latach 2012 - 2015, a obecnie Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja.

Bez wątpienia kreatorami polskiej rzeczywistości były samorządy, dlatego też Wiceprezes Federacji Pan Piotr Podgórski oraz Członek Zarządu Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pan Witold Buczyński wręczyli statuetki „Orzeł 30-lecia Wolności RP” włodarzom tych gmin i powiatów, które w ocenie Rady Programowej zasłużyli na najwyższe laury.

Wyróżnienie zostało przyznane za szczególne działania zrealizowane przez gminę w zakresach środowiska, infrastruktury technicznej i projektów proekologicznych, ochrony zdrowia, kultury i polityki prorodzinnej, promocji, działań skierowanych do placówek edukacyjnych. Brane było również pod uwagę budowanie pozytywnego wizerunku oraz marki gminy, rozwoju turystyki, pomoc, na jaką ze strony gminy mogą liczyć potencjalni inwestorzy, nagrody, wyróżnienia, certyfikaty zdobyte przez gminę.

Oprócz naszej gminy wyróżnionych zostało jeszcze 15 innych gmin biorących udział w plebiscycie, orły polskiego samorządu.

 

Materiał naszej telewizji

 24h Maraton Pod Dachem - akcja dla szpitala 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Urząd Gminy w Kościelcu
Kontakt z autorem: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol

popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 List.
20:00

Miejski Dom Kultury w Kole
Kabaret Pod Wyrwigroszem
23 List.
00:00

Osiek Wielki
Andrzejki
23 List.
09:00

Sala sportowa przy ZS w Brdowie
TOP SPIN 2019