R E K L A M A
ren
R E K L A M A
lokale do wynajecia
Wiadomości Miasto Koło

Burmistrz przyznaje się do błędu, wypowiedzenie anulowane!

31-07-2019 10:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 24,492 | Komentarzy: 32
Z ostatniej chwili! Właśnie otrzymaliśmy informację, że dyrektor MOSIR Jarosław Kawka oraz Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski doszli do porozumienia. Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenia obu panów, które dotyczą zaistniałej sytuacji.
Burmistrz przyznaje się do błędu, wypowiedzenie anulowane!
Foto:

Oświadczenie Burmistrza Miasta Koła

Drodzy Państwo!

Podejmując decyzję o zwolnieniu Pana dyrektora Jarosława Kawki działałem pod wpływem impulsu widząc, na własne oczy, pewne nieprawidłowości na basenie, które mogły skutkować zagrożeniem zdrowia i życia pływających osób. Jednakże wewnętrznie, czuje się źle z podjętą decyzją i zdaję sobie sprawę z tego, że kara była niewspółmierna do przewinienia Pana dyrektora. Jestem osobą, która potrafi przyznać się do popełnionego błędu. Nie chcę powielać złych wzorów mojego poprzednika, zwalniając pracowników, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i sukcesy, bez wystarczających i dostatecznych powodów. Dlatego też podjąłem decyzję o przywróceniu Pana Jarosława Kawki na stanowisko dyrektora i ułożeniu od nowa naszej współpracy. Chciałbym, o czym poinformowałem Pana dyrektora, aby ratownicy, kierując się dobrem pływających i etyką zawodową, nie pływali w czasie pracy w basenie, w obecności gości.

Z poważaniem

dr Krzysztof Witkowski

Burmistrz Miasta Koła

Oświadczenie dyrektora MOSIR

OŚWIADCZENIE

W dniu 31.07.2019 przeprowadziliśmy z Panem Burmistrzem Krzysztofem Witkowskim bardzo merytoryczną rozmowę. Po niedługim czasie doszliśmy do porozumienia na mocy którego dalej zostaję Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Wierzę , że ta sytuacja znacznie ociepli nasze stosunki i będzie miała jedynie pozytywny wpływ na rozwój naszej jednostki. Korzystając z okazji chciałby bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom za wsparcie i pomoc w tych ostatnich niełatwych dla mnie dniach. Wszystkie Wasze opinie, komentarze i słowa otuchy umocniły mnie w przekonaniu, że warto uczciwie pracować i dążyć do założonych celów.

Z poważaniem

 Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole

Jarosław Kwka

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Eurodeputowany Jerzy Buzek poparł Ireneusza Niewiarowskiego 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (32) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana

R E K L A M A
Jarek Kozlarek
10 Gru.
09:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Czytanie prozy Olgi Tokarczuk
13 Gru.
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
14 Gru.
16:30

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
PARANIENORMALNI