R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Burmistrz przyznaje się do błędu, wypowiedzenie anulowane!

31-07-2019 10:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 27,080 | Komentarzy: 32

Z ostatniej chwili! Właśnie otrzymaliśmy informację, że dyrektor MOSIR Jarosław Kawka oraz Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski doszli do porozumienia. Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenia obu panów, które dotyczą zaistniałej sytuacji.

Foto:
R E K L A M A

Oświadczenie Burmistrza Miasta Koła

Drodzy Państwo!

Podejmując decyzję o zwolnieniu Pana dyrektora Jarosława Kawki działałem pod wpływem impulsu widząc, na własne oczy, pewne nieprawidłowości na basenie, które mogły skutkować zagrożeniem zdrowia i życia pływających osób. Jednakże wewnętrznie, czuje się źle z podjętą decyzją i zdaję sobie sprawę z tego, że kara była niewspółmierna do przewinienia Pana dyrektora. Jestem osobą, która potrafi przyznać się do popełnionego błędu. Nie chcę powielać złych wzorów mojego poprzednika, zwalniając pracowników, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i sukcesy, bez wystarczających i dostatecznych powodów. Dlatego też podjąłem decyzję o przywróceniu Pana Jarosława Kawki na stanowisko dyrektora i ułożeniu od nowa naszej współpracy. Chciałbym, o czym poinformowałem Pana dyrektora, aby ratownicy, kierując się dobrem pływających i etyką zawodową, nie pływali w czasie pracy w basenie, w obecności gości.

Z poważaniem

dr Krzysztof Witkowski

Burmistrz Miasta Koła

Oświadczenie dyrektora MOSIR

OŚWIADCZENIE

W dniu 31.07.2019 przeprowadziliśmy z Panem Burmistrzem Krzysztofem Witkowskim bardzo merytoryczną rozmowę. Po niedługim czasie doszliśmy do porozumienia na mocy którego dalej zostaję Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Wierzę , że ta sytuacja znacznie ociepli nasze stosunki i będzie miała jedynie pozytywny wpływ na rozwój naszej jednostki. Korzystając z okazji chciałby bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom za wsparcie i pomoc w tych ostatnich niełatwych dla mnie dniach. Wszystkie Wasze opinie, komentarze i słowa otuchy umocniły mnie w przekonaniu, że warto uczciwie pracować i dążyć do założonych celów.

Z poważaniem

 Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole

Jarosław Kwka

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (32) Pokaż komentarze