R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Rekordowa frekwencja na stadionie.Wszystko za sprawą gwiazdy

24-08-2019 22:18 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 36,780 | Komentarzy: 11

Do historii przechodzi 7 Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego, które pod względem organizacyjnym i frekwencji może zapisać się jako "rekordowe". Takiego oblężenia nasze miasto dawno nie widziało.
R E K L A M A

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościł dziś mleczarnie z całej wielkopolski oraz lokalnych wystawców, tj. szkoły średnie, jednostki mundurowe itp. To właśnie mleko było tematem przewodnim wydarzenia, które łączy w sobie promocję wyrobów mleczarskich z promocją Powiatu Kolskiego.

W tym roku, wśród gości pojawili się, m.in. Poseł RP Leszek Galemba, Poseł RP Witold Czarnecki, Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffman. Starosta Kolski Robert Kropidłowski oraz Prezes Zarządu OSM Koło Czesław Cieślak. Wszyscy w/w o godzinie 18:00 oficjalnie otworzyli imprezę mówiąc wiele o zaletach wyrobów kolskiej mleczarni i jakości lokalnego rolnictwa.

Zanim pojawił się na scenie Zenon Martyniuk, zgromadzeni mieszkańcy mogli zobaczyć pokaz tańca ludowego zespołów z Białorusi i Kościelca. 

Punkt kulminacyjny imprezy zaplanowano na godzinę 19:00 kiedy to swój koncert rozpoczął lider grupy Akcent. Tak wiele osób na terenie kolskiego stadionu nie było chyba nigdy. Wszystkie wolne miejsca parkingowe przy kolskich ulicach zostały zajęte przez pojazdy wszystkich tych, którzy chcieli usłyszeć na żywo największe przeboje Zenona Martyniuka. 

A jak Wam się podobało?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (11) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę