R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Odbierz piłkę na start i rozpocznij piłkarską pasję!

28-08-2019 12:36 | Źródło: Akademia Reissa | Wyświetleń artykułu: 4,975 | Komentarzy: 1

Ruszyły wrześniowe nabory do nowo otwartych grup treningowych w Kole. Dołącz do struktur największej akademii w Zachodniej Polsce i buduj z nami pomarańczową rodzinę!

Foto:Akademia Reissa
R E K L A M A

Na ten moment w Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole trenuje ponad 80 zawodników – czas na Twój początek piłkarskiej pasji! Szukamy nowych twarzy w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet http://www.akademiareissa.pl/przewagi-organizacyjne, w skład którego wchodzą:

  • 2 bezpłatne treningi,

  • klubowa piłka,

  • rezerwacja miejsca w grupie treningowej,

  • opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka

  • ubezpieczenie NNW,

  • udział w turniejach

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. Na nasze treningi zapraszamy, zarówno chłopców jak i dziewczynki, już od 4 roku życia. Rozpoczęcie piłkarskiej przygody w tak młodym wieku zapewnia harmonijny rozwój sportowy w oparciu o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe http://www.akademiareissa.pl/kolo/kontakt, przez co dziecko szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźnie. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zapewniamy 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, https://apr.cas.cogitech.pl/rejestracja tak aby młody piłkarz jak najlepiej przystosował się do zajęć z piłką! Każda grupa treningowa jest dostosowana wiekiem i umiejętnościami pod danego zawodnika, tak aby mógł wynieść z zajęć jak najwięcej! Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Z roku na rok Akademia rozwija się w piorunującym tempie. Stawiamy na ciągły rozwój i profesjonalizm, nie zatrzymujemy się w miejscu. Świadczą o tym sukcesy sportowe, takie jak awans i rywalizacja m.in. z Pogonią Szczecin czy Lechią Gdańsk w Centralnej Lidze Juniorów PZPN, czyli w najważniejszych rozgrywkach młodzieżowych w Polsce czy zwycięstwa naszych zespołów w turniejach o Puchar Prezesa PZPN 2019 i Minimistrzostwach Deichmann 2019. Każdy wyróżniający się na treningach zawodnik Akademii ma szansę na święcenie wyżej wymienionych trumfów przynależąc do topowych zespołów naszego Klubu, czyli Reprezentacjach Regionów czy Reprezentacjach WZPN poszczególnych roczników.

Wszyscy Nasi trenerzy każdego dnia dbają o rozwój i zdrowie swoich podopiecznych na regularnie prowadzonych treningach. Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej Reissa posiada wszelkiego rodzaju kursy i certyfikaty, takie jak UEFA A, UEFA B i UEFA C, które pozwalają jej na pracę zarówno w Polskich, jak i europejskich klubach. Nasi trenerzy zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną na zagranicznych stażach m..in w Hertha Berlin czy Getafe CF. Dostrzegamy również wartość tzw. „mentalu”, nasi trenerzy szybko „łapią” kontakt z młodymi adeptami futbolu, stając się dla nich nie tylko nauczycielami piłki nożnej, ale także wychowawcami i przyjaciółmi!

Treningi Akademii Piłkarskiej Reissa Kole odbywają się na ul. Dąbrowskiego oraz na ul. Szkolnej. Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie).

Specjalnie dla dziewcząt z Koła stworzyliśmy odpowiednio dostosowany projekt http://www.akademiareissa.pl/aprladies


W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z koordynatorem lokalizacji:

Paweł Mirkiewicz tel. 601690922 lub [email protected]

Zapisz się i odbierz piłkę! https://apr.cas.cogitech.pl/rejestracja

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze