R E K L A M A
ren
R E K L A M A
SLF
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Tydzień na Politechnice Poznańskiej

19-09-2019 09:18 | Źródło: ZSEA Koło | Wyświetleń artykułu: 2,491 | Komentarzy: 0
Uczniowie klasy III Te Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole w dniach 09 - 13 września 2019 r. uczestniczyli w zajęciach specjalistycznych w laboratoriach Politechniki Poznańskiej. Laboratoria, w których odbywały się zajęcia powstały w ramach projektu „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe”. W ramach kontynuacji projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” zostały poddane modernizacji i uzupełnione o najnowocześniejszy sprzęt.
Tydzień na Politechnice Poznańskiej
Foto:

Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach miały na celu stworzenie rzeczywistych warunków pracy wzbogaconych o możliwość pełnego zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem. Umożliwiło to młodzieży poznanie rzeczywistych warunków pracy - połączenia ośmiogodzinnego dnia pracy i specjalistycznego wyposażenia.

Podczas zajęć specjalistycznych uczniowie zostali poddani diagnozie kompetencji, w tym ocenie swoich umiejętności. Otrzymali wsparcie w zakresie podnoszenia swojej wiedzy na temat posiadanych umiejętności i kompetencji. Pracując na zajęciach mieli możliwość stworzenia własnego biznesplanu, czy też przeprowadzenia lub odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Ocena każdego ucznia przez prowadzącego zajęcia pozwoliła na weryfikację ich uzdolnień.

Po zakończeniu zajęć specjalistycznych w laboratoriach uczniowie otrzymali certyfikat ukończenia, w którym uwzględniony został zakres podniesionych umiejętności.

W ostatni dzień zajęć młodzież mogła zwiedzić kampus Politechniki Poznańskiej, w tym między innymi uczelniane radio AFERA oraz hale sportowe uczelni. Po zajęciach uczniowie poznawali Poznań, a w środę, dzięki dofinansowaniu z Rady Rodziców, uczniowie obejrzeli film.

Materiał naszej telewizji

 Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego 2019 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze