R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Piknik z okazji Dnia Białej Laski

26-09-2019 16:30 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,909 | Komentarzy: 1
Członkowie Polskiego Związku Niewidomych koło w Kole w otoczeniu przyjaciół i osób wspierających organizację, spotkali się na Pikniku w Dworku Leśnym w Osieku Wielkim zorganizowanym z okazji Dnia Białej Laski.
Piknik z okazji Dnia Białej Laski
Foto:
R E K L A M A
czyszczenie

Uczestnicy zapewniają, że zabawa była przednia! Członkowie związku składają serdeczne podziękowania dyrekcji i pracownikom PCPR, dzięki którym ta impreza miała miejsce (zatwierdzenie projektu i przyznanie środków) i tak relacjonują spotkanie:

Burmistrz m. Koła p. Krzysztof  Witkowski również nas wspomógł a także wójtowie gmin: Grzegorzew p. Bożena Dominiak, Koło - p. Mariusz Rybczyński, Osiek Mały - p. Marek Górczewski. Wspomogła jak zawsze radna powiatu p. Alicja Wapińska i Starosta p. R. Kropidłowski. Aspirant Mariusz Rumiejowski w ciekawy sposób ostrzegał nas przed wieloma niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym kroku. Bardzo Mu za to jesteśmy wdzięczni. To nie tylko funkcjonariusz policji, ale również miły, sympatyczny człowiek. Odwiedziły nas władze PZN ościennego powiatu konińskiego - prezes Krystyna Józefowicz z mężem. Pani Dyrektor MOPS Urszula Karolczak. Z ramienia PCPR przybyli p. Agata Bagińska i p. Marcin Nuszkiewicz. Osoby, z którymi opracowujemy nasze projekty. Były zabawy i tańce, losowanie gadżetów, prezenty urodzinowe i okolicznościowe torby bawełniane (ekologiczne, aby zastąpiły reklamówki plastikowe, których używanie zaczyna być passe, jak kiedyś naturalne futra) na zakupy dla wszystkich. Panie z zespołu "Osieczanki" zaśpiewały a capella przepięknie. Dworek Leśny p. Rejniaka w Osieku Wielkim polecamy z czystym sumieniem. Wyroby z Masarni p. Krzysztofa Bielińskiego w Osieku Wielkim również polecamy, ze smakiem.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Konferencja nt. koronawirusa 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin