(1)
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 1.1

Piknik z okazji Dnia Białej Laski

Autor: kolo.pl 26 Wrzesień 2019 przeczytasz w ok. 2 min.
Piknik z okazji Dnia Białej Laski
©
(1) | Czytano:
4,366 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Członkowie Polskiego Związku Niewidomych koło w Kole w otoczeniu przyjaciół i osób wspierających organizację, spotkali się na Pikniku w Dworku Leśnym w Osieku Wielkim zorganizowanym z okazji Dnia Białej Laski.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,366 razy
Udostępnij

Uczestnicy zapewniają, że zabawa była przednia! Członkowie związku składają serdeczne podziękowania dyrekcji i pracownikom PCPR, dzięki którym ta impreza miała miejsce (zatwierdzenie projektu i przyznanie środków) i tak relacjonują spotkanie:

Burmistrz m. Koła p. Krzysztof  Witkowski również nas wspomógł a także wójtowie gmin: Grzegorzew p. Bożena Dominiak, Koło - p. Mariusz Rybczyński, Osiek Mały - p. Marek Górczewski. Wspomogła jak zawsze radna powiatu p. Alicja Wapińska i Starosta p. R. Kropidłowski. Aspirant Mariusz Rumiejowski w ciekawy sposób ostrzegał nas przed wieloma niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym kroku. Bardzo Mu za to jesteśmy wdzięczni. To nie tylko funkcjonariusz policji, ale również miły, sympatyczny człowiek. Odwiedziły nas władze PZN ościennego powiatu konińskiego - prezes Krystyna Józefowicz z mężem. Pani Dyrektor MOPS Urszula Karolczak. Z ramienia PCPR przybyli p. Agata Bagińska i p. Marcin Nuszkiewicz. Osoby, z którymi opracowujemy nasze projekty. Były zabawy i tańce, losowanie gadżetów, prezenty urodzinowe i okolicznościowe torby bawełniane (ekologiczne, aby zastąpiły reklamówki plastikowe, których używanie zaczyna być passe, jak kiedyś naturalne futra) na zakupy dla wszystkich. Panie z zespołu "Osieczanki" zaśpiewały a capella przepięknie. Dworek Leśny p. Rejniaka w Osieku Wielkim polecamy z czystym sumieniem. Wyroby z Masarni p. Krzysztofa Bielińskiego w Osieku Wielkim również polecamy, ze smakiem.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Ziuta · 27 Wrzesień 2019
Miło, że tak w różnych miejscach powiatu się spotykają. Fajni ludzie.
Wypadki
 Tragiczny wypadek w Przedczu: dwie osoby nie żyją!
2 godziny temu 28,115

Tragiczny wypadek w Przedczu: dwie osoby nie żyją!

Wypadki
Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia
5 godziny temu 9,653 1

Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu w regionie Koła - sprawdź, jakie miejscowości są na liście
6 godziny temu 1,506

Planowane wyłączenia prądu w regionie Koła - sprawdź, jakie miejscowości są na liście

Powiat Kolski
Krwiodawcy znów pomogli! Blisko 12 litrów zebranej krwi i osocza podczas akcji w Czołowie
6 godziny temu 1,101

Krwiodawcy znów pomogli! Blisko 12 litrów zebranej krwi i osocza podczas akcji w Czołowie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  14-01-2025]
7 godziny temu 725

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 14-01-2025]

Powiat Kolski
Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kolskiego!
9 godziny temu 3,163

Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kolskiego!

R E K L A M A