R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Nie ma mocnych na tenisistów stołowych z ZST

15 dni temu | Źródło: ZST Koło | Wyświetleń artykułu: 2,524 | Komentarzy: 0
W środę, 23 października, w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym.
Nie ma mocnych na tenisistów stołowych z ZST
Foto:

Drużyna chłopców w składzie Mateusz Wieczorkiewicz z klasy 4 Technikum Ochrony Środowiska i Krzysztof Durka z klasy 2d Branżowej Szkoły I stopnia, rezerwowy Sebastian Wiliński z klasy 3a Liceum Ogólnokształcącego nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie mecze: z ZSRCKU Kościelec 3:2, ZSOiT Kłodawa 3:2, ZSCKR Powiercie 3:0 i LO Koło 3:0. Chłopcy będą reprezentować powiat w dalszej części rozgrywek na zawodach strefowych.

Dobrze spisały się także dziewczęta w składzie Paulina Witaszek z klasy 1a Liceum Ogólnokształcącego, Dominika Okuńska z klasy 1 Technikum Ochrony Środowiska i Oliwia Łukaszewska z klasy 2a Liceum Ogólnokształcącego, które wygrywając dwa mecze wywalczyły puchar za III miejsce.

Materiał naszej telewizji

 Zespół Tańca Ludowego Kościelec w Macedonii 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze