R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Starosta Kolski gościem Kolskich Rozmów

14-11-2019 18:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,715 | Komentarzy: 4

W roli gościa naszego programu Kolskie Rozmowy pojawił się pierwszy raz Starosta Kolski Robert Kropidłowski. Okazją do spotkania przed kamerami było podsumowanie pierwszego roku kadencji.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Starosta Kolski przedstawił najważniejsze inwestycje, jakie zrealizowano w ramach ostatniego budżetu powiatu kolskiego wraz z ilością i kwotami pozyskanych na nie dofinansowań zewnętrznych. Porozmawialiśmy również o aktualnej sytuacji kolskiego szpitala oraz o planach naprawy jego sytuacji. 

Istotną część spotkania poświęciliśmy na rozmowę o projekcie północnej obwodnicy. Robert Kropidłowski podsumował dotychczasowe działania oraz podkreślił najważniejsze argumenty przemawiające za budową tej, dużej inwestycji.

Nie zabrakło wspomnień wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Premiera Mateusza Morawieckiego w naszym mieście.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze