sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Na sygnale Odznaki dla kolskich policjantów

Odznaki dla kolskich policjantów

21-11-2010 09:04 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,697 | Komentarzy: 0
Odznaki dla kolskich policjantów
Foto:
zacisze
Ponad 120 policjantów z wielkopolskiego garnizonu zostało uhonorowanych Medalami za Długoletnią Służbę i odznakami Zasłużony Policjant. Uroczystość wręczenia odbyła się w miniony piątek w Poznaniu. Wśród wyróżnionych znaleźli się też policjanci z Koła: mł.insp. Waldemar Wilczewski, asp.szt. Mirosław Michalak, asp.szt. Wojciech Woszczyński oraz mł.asp. Andrzej Grochowski.
W kontekście niedawno obchodzonego Dnia Niepodległości ponad 120 funkcjonariuszy z wielkopolskich jednostek Policji odebrało w piątek z rąk Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł.insp. Krzysztofa Jarosza i Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka złote, srebrne i brązowe Medale za Długoletnią Służbę i odznaki "Zasłużony Policjant". Wśród wyróżnionych znaleźli się również mundurowi z Koła. Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego mł.insp. Waldemar Wilczewski oraz mł.asp. Andrzej Grochowski - otrzymali brązowe odznaki „Zasłużony Policjant”, natomiast odznaki stopnia srebrnego zostały przypięte do mundurów asp.szt.Wojciecha Woszczyńskiego i asp.szt. Mirosława Michalaka.

Zaproszeni goście podkreślili, jak wielkie znaczenie w kwestii niepodległościowej mieli i mają policjanci. Akcentowali również, że bezpieczne państwo, w jakim żyjemy, jest wynikiem codziennej służby policjantów. Przedstawiciele władz państwowych i samorządowych dziękowali wyróżnionym funkcjonariuszom, jak również pozostałym, czuwającym nad bezpieczeństwem naszych najbliższych.

Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu mł.insp. Krzysztof Jarosz pogratulował nagrodzonym za poświęcenie i profesjonalizm. Dodał, że jakość pracy wielkopolskiej policji zależy właśnie od takich ludzi - nieugiętych, zdyscyplinowanych, odważnych, nie bojących się ryzyka i z determinacją ścigających przestępców. Jest dumny, że kieruje wielkopolską jednostką Policji, która jest jedną z lepszych w kraju.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!