sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport Przegrana piłkarzy ręcznych

Przegrana piłkarzy ręcznych

22-11-2010 19:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,458 | Komentarzy: 0
Przegrana piłkarzy ręcznych
Foto:
zacisze
Zespół UKS SALUS Przedecz przegrał w meczu VI kolejki rozgrywek w ramach Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej w Toruniu, z zespołem Korona Koronowo 30 - 32 ( 16 - 18 ).
Na hale sportową w Kole, przybył lider rozgrywek, niepokonany dotychczas zespół z Koronowa, który ma aspiracje do gry w II lidze. Zespół z Przedcza, po ostatnim zwycięstwie nad Kowalewem Pomorskim, miał wielką ochotę sprawić niespodziankę. Boisko jednak szybko pokazało, że nie będzie to takie łatwe. UKS przez kilka pierwszych minut meczu, nie mógł znaleźć sposobu na bramkarza drużyny gości. Zespół z Koronowa, podszedł do meczu ze spokojem, od pierwszych minut grał swoją piłkę. Kilka bardzo dobrych interwencji na początku spotkania pokazał jeden z bramkarzy SALUSA. Kilka niepewnych interwencji sędziowskich, pozwoliło zespołowi z Koronowa na odskoczenie na 4 bramki. Pod koniec pierwszej połowy zawodnikom z Przedcza udało się zniwelować stratę do 2 bramek. Dużą skutecznością w ataku popisywał się Dawid Hoang Van, który to skutecznie kończył akcje całej drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 16 - 18 dla Korony Koronowo.

Rozmowa w szatni, podczas przerwy dobrze wpłynęła na zawodników z Przedcza, szybko zniwelowali oni stratę do 1 bramki. Nie potrafili jednak, utrzymać tak dobrej gry przez dłuższy czas, i zespołowi z Koronowa, ponownie udało się uzyskać kilku bramkową przewagę. Taka sytuacja miała miejsce w meczu jeszcze kilkakrotnie. Zespół z Przedcza niwelował stratę, by przez głupie błędy, bądź kontrowersyjne decyzje sędziów, tracić kilka bramek z rzędu.Mecz zakończył się wynikiem 30 - 32 dla zespołu z Koronowa.

Skład UKS SALUS Przedecz:

Adamczewski Adam
Michalski Damian
Konopiński Marcin
Hoang Van Dawid ( 7 )
Nowakowski Marcin
Bieniek Kamil ( 4 )
Kułakowski Sylwester
Pacholczyk Przemysław
Banasiak Paweł ( 7 )
Dopierała Mateusz ( 2 )
Nowakowski Adam ( 4 )
Zasada Wiktor ( 4 )
Szymczak Michał
Janicki Karol ( 2 )
Frontczak Mateusz
Naraziński Szymon

Trener: Edward Dereszewski


Adamczewski Adam
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!