R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Obóz szkoleniowy klas mundurowych

06-12-2019 10:41 | Źródło: ZST Koło | Wyświetleń artykułu: 4,037 | Komentarzy: 0

25 listopada uczniowie drugich i trzecich klas Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Technicznych w Kole wyjechali na obóz szkoleniowy do Kiekrza.

Foto:
R E K L A M A

Mimo, że obóz trwał dwie doby uczniowie zdążyli zdobyć wiele cennych doświadczeń np. Szkolenia z psycholog panią Magdaleną Wilińską. oraz próbne rozmowy kwalifikacyjne podczas rekrutacji do policji na terenie województwa wielkopolskiego. Po zajęciach w godzinach wieczornych wszyscy się zebrali w sali żeby przystąpić do awansowania na wyższy stopień kadeta. Po uroczystości Kadeci udali się do swoich pokoi i przygotowywali się do nocnych wart. Drugiego dnia po porannej zaprawie i po spakowaniu się Kadeci wyruszyli do Poznania na wykłady przeprowadzone przez panią Oficer na temat: zagrożeń związanych z młodzieżą np. Cyber przemoc, sekty, dopalacze, pigułki gwałtu, e-papierosy. Następnym punktem była wizyta komendy wojewódzkiej w Poznaniu, tam uczestnicy przystąpili do policyjnego testu sprawnościowego. Ostatnim punktem wyjazdu było odwiedzenie Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab, gdzie młodzież miała możliwość przejść szkolenie pierwszej pomocy podczas wypadku oraz sami mogli doświadczyć symulatora dachowania i zderzenia.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze