sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Sport V kolejka KALPSu

V kolejka KALPSu

23-11-2010 11:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,596 | Komentarzy: 0
V kolejka KALPSu
Foto:
zacisze
To już piąta kolejka Kolskiej Ligi Piłki Siatkowej. Powoli zaczyna się formować czołówka rozgrywek. Na prowadzeniu od dwóch tygodni drużyna LO Koło, drugie miejsce należy do Powiercia.
Wczorajsze mecze nie obyły się bez niespodzianek. Certo-camp urwał seta drużynie Grzegorzewa i już pachniało porażką Grzegorzewa, lecz proste błędy Certo i brak wiary we własne możliwości doprowadziły do wyniki 2:1 na korzyść Grzegorzewa.

LO Koło wbrew powszechnej krytyki, jakoby uderzyła im "woda sodowa" do głowy pokazali, że w pełni zasługują na pierwsze miejsce w lidze. Bez większych problemów pokonali drużynę Andre.

Na publiczności było mocno słychać głosy, że Chodów z kolejki na kolejkę słabnie. Nie wiemy co może być przyczyną co raz to gorszych wyników. Wczorajszy mecz z Kościelcem, Chodów przegrał 2:1


Chociaż zajmują ostatnie miejsce w tabeli - nie poddają się!, mam na myśli zespół Team Stare Miasto. Wczorajszy mecz rozegrali pełni zapału i wiary, że pokonają młodą drużynę z Łubianki. Niestety skończyło się na nadziei. Łubianka wygrała co prawda 2:1, lecz pokazała wyższy poziom w wielu aspektach gry.

Ostatni mecz na boisku od strony parku to istne derby. Mąkolno vs. Sompolno. Dwie drużyny, które walczą ze sobą w lidze od lat. W tym roku górą było Mąkolno, które wygrało z przeciwnikiem 2:0.wszystkie wyniki i aktualna tabela na www.kalps.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!