R E K L A M A
ren
R E K L A M A
ekohouse
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Orliki Akademii Mała Olimpia triumfują w Brudzew CUP

22-01-2020 07:24 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,967 | Komentarzy: 0
W niedzielę 19 stycznia w hali sportowej w Brudzewie odbył się halowym turniej "Brudzew CUP" dla rocznika 2010. W turnieju wzięło udział 8 drużyn w tym dwie drużyny Orlika Młodszego Akademii "Mała Olimpia " rocznik 2010. Młodzi kolanie zaprezentowali się bardzo dobrze. Olimpia Koło I pokonała w finale gospodarzy Kasztelanię Brudzew 1:0, natomiast Olimpia Koło II w małym finale uległa 1:2 szkółce Lech Poznań Football Academy z Konina. Najskuteczniejszym strzelcem tego dnia został zawodnik Akademii "Mała Olimpia" Miłosz Andrzejczak, strzelec 8 bramek.
Orliki Akademii Mała Olimpia triumfują w Brudzew CUP
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A
czyszczenie

Do grupy A trafił zespół Olimpii Koło II,natomiast do grupy B Olimpia Koło I.

Obie drużyny po wygraniu dwóch z trzech spotkań grupowych awansowały do półfinału. Pierwszy półfinał rozegrała Olimpia Koło I, a ich przeciwnikiem była drużyna Lech Poznań Football Academy Konin, która wygrała swoją grupę. Po bardzo wyrównanym spotkaniu to ekipa z Koła cieszyła się ze zwycięstwa 1:0 i awansu do finału.

W drugim półfinale zameldowała się drużyna Olimpii Koło II, a jej przeciwnikiem była drużyna Kasztelanii Brudzew II, która wygrała swoją grupę. Po zaciętej rywalizacji i meczu pełnych emocji to drużyna gospodarzy cieszyła się ze zwycięstwa i awansu do finału pokonując kolską drużynę 2:0.

W małym finale, spotkaniu o III miejsce zagrały drużyny Olimpii Koło II oraz LPFA Konin. Mecz lepiej rozpoczęli kolanie i szybko wyszli na prowadzenie. Niestety w ostatnich sekundach spotkania rywale wyprowadzili dwie szybkie kontry, wykorzystując błędy kolan w ustawieniu i to oni cieszyli się ze zwycięstwa 2:1 i zajęcia miejsca na podium.

W finale spotkały się Olimpia Koło I oraz gospodarze turnieju Kasztelania Brudzew II. Po bardzo wyrównanym spotkaniu to podopieczni trenera Artura Rosiaka  cieszyli się ze zwycięstwa 1;0, jednocześnie triumfując w turnieju.

 

MKS Olimpia Koło I grała w składzie:

Jerzy Jaroszewski, Dominik Rosiak - (3 bramki), Mateusz Rutkowski (1 bramka), Wiktor Ugarenko (2 bramki), Miłosz Andrzejczak (8 bramek oraz tytuł Najlepszego Strzelca Turnieju), Rafał Sujewicz, Maciek Marciniak, Franek Sompoliński (1 bramka)

 

MKS Olimpia Koło II grała w składzie:

Filip Kawalec, Maciek Maszewski (2 bramki), Paweł Paluszkiewicz, Adam Mikołajczyk (1 bramka), Maciek Leźnicki, Bartek Miśko, Kacper Olkowski, Kuba Sobczak, Bartek Gruberski (1 bramka)

Trener drużyny: Artur Rosiak 

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: olimpia.kolo@wielkopolskizpn.pl

Materiał naszej telewizji

 Zagrożenie chemiczne we wsi Szołajdy. Dojdzie do ewakuacji? 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
łobocki
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
09 Kw.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
22 Kw.
17:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
23 Kw.
19:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin