R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Prezesi firm Agronas i Andre otrzymali ekspertyzy ekspansyjne od burmistrza

24-01-2020 12:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,157 | Komentarzy: 5

Dzisiaj, w ratuszu, Burmistrz Miasta Koła dr Krzysztof Witkowski uroczyście przekazał ekspertyzy w branży rolno-spożywczej i produkcyjnej na rynek niemiecki prezesom zarządu dwóch lokalnych firm: Agronas Sp. z o.o. w Kole oraz Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. Sp. k. w Kole.

Foto:UM Koło
R E K L A M A

Te ważne dla promocji lokalnego biznesu dokumenty, odebrali panowie Łukasz Żurawik i Robert Andre. Mają pomóc naszym przedsiębiorcom w ekspansji branż na rynku zagranicznym. Ekspertyzy zostały wykonane w ramach jednego z zadań w projekcie unijnym realizowanym przez Gminę Miejską Koło pt.: „Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Wielkopolskiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Miejską Koło”. Przypomnijmy, że to projekt wart przeszło 1 mln 700 tys. zł, służący promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze