sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Kolejne ulice zyskają oświetlenie

Kolejne ulice zyskają oświetlenie

27-11-2010 14:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,439 | Komentarzy: 4
Kolejne ulice zyskają oświetlenie
Foto:
zacisze
Mimo późnej jesieni nie zaprzestano kolejnych prac inwestycyjnych na terenie miasta Koła. Obecnie trwa instalacja nowego oświetlenia na ulicy Mikołajczyka i Włocławskiej.
W ostatniej dekadzie listopada wzdłuż ul. Mikołajczyka oraz odcinku ul. Włocławskiej (między torami kolejowymi a al. Jana Pawła II) ustawiono kilkanaście nowych lamp oświetleniowych. W sobotę (27 listopada) służby energetyczne przystąpiły do podłączenia ich do sieci. Ruch na tych ulicach odbywa się płynnie, bez żadnych zakłóceń.

To kolejna inwestycja dokonana w tej części miasta w ostatnich kilku latach. Poprzednio m.in. wykonano nową nawierzchnię ul. Włocławskiej wraz z chodnikami - aż do ogródków działkowych w Chojnach. Na ulicach: Wąskiej i Witosa – wykonano sieć wodociągową. Podobne inwestycje mają miejsce także w rejonie ul. Sienkiewicza – m.in. na ulicach: Wiśniowej, Grabskiego i przyległych.

Już w nowym roku władze miejskie planują przystąpił do budowy nawierzchni wspomnianej wcześniej ulicy Mikołajczyka oraz ul. Nagórnej, która jest jedną z głównych dróg łączących osiedle bloków wielorodzinnych z centrum miasta.

mn
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
~SSSS 29-11-2010 13:26
Kiedy wreszcie będzie coś robione na Boguszynieckiej-ciemno, same dziury, błoto. Mamy nadzieję, że pan Mazurkiewicz się wykaże.
| Zgłoś do usunięcia
~kolanin 28-11-2010 18:15
Nic nie może sobie przypisać Mazurkiewicz bo mu radni nie pozwolą. Poza tym Nagórna jest powiatowa i miasto może tylko współ finansować a nie może jej budować tylko z własnych pieniędzy. Ważne żeby w powiecie mieć mądrych radnych co będą chcieli pchnąć Nagórną, żeby Mazurkiewiczowi nos utrzeć.Warto tego pilnować i nie pozwolić aby ten co krówki dawał z ulotkami wyborczymi wciskał się w Nagórną!!
| Zgłoś do usunięcia
~Heniek 28-11-2010 10:10
Oooo, w przyszłym roku rusza remont ulicy Nagórnej??? Oznacza to, ze plany poczyniono jeszcze za starej kadencji, wiec radny Mazurkiewicz przypisze sobie zaslugi i ludziska beda pewni, ze to dzieki niemu takie inwestycje, zenada
| Zgłoś do usunięcia
~zły 28-11-2010 03:23
droga z piasku a lampy postawili !!!a dlaczego na ulicy Bursztynowej nie postawiom ?? chyba czekają aż wydaży sie śmiertelny wypadek
| Zgłoś do usunięcia