R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wypadek z udziałem dzieci. 5-latek przewieziony do szpitala

12-02-2020 17:04 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,597 | Komentarzy: 0

Dziś, około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Baczyńskiego w Kole. Powodem zderzenia dwóch pojazdów było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

45-letni mężczyzna z gminy Osiek Mały, Daewoo Lanosem wyjechał z drogi podprządkowanej tuż pod jadący prawidłowo pojazd marki Hyundai. Drugim samochodem jechała 31-letnia mieszkanka Koła wraz z inną kobietą i dwójką dzieci: 3 i 5 letnimi chłopcami. 

W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiał 5-latek, któremu na miejscu udzielono pierwszej pomocy a zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowanego z obrażeniami głowy do kolskiego szpitala.

Dzieci były prawidłowo zapięte w fotelikach. Trwa ustalanie dokładnych obrażeń dziecka, co pozwoli policji sklasyfikować zdarzenie i w konsekwencji ukarać sprawcę.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze