R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Druhowie OSP w Grabinie odbyli walne zebranie sprawozdawcze; Reaktywacja Koła Gospodyń

26-02-2020 13:37 | Źródło: gminadabie.p | Wyświetleń artykułu: 6,020 | Komentarzy: 0

Podczas zebrania Prezes OSP Grabina Wielka Ryszard Czupryński podsumował działalność strażaków w roku ubiegłym. Jednostka liczy 36 druhów, którzy w zeszłym roku byli zadysponowali m.in. do usuwania skutków wichur.
Foto:
R E K L A M A

Strażacy w ramach pracy własnej dokonali malowania elewacji zewnętrznej świetlicy OSP, uporządkowali teren wokół świetlicy, wymienili drzwi wejściowe. Jednostka dzięki pozyskanym dotacjom m.in. z programu 5000+, ze Starostwa Powiatu Kolskiego zakupiła sprzęt strażacki, zagospodarowała teren przy świetlicy OSP.

Prezes poddał także dyskusjom plan działania na kolejny rok, sposób funkcjonowania jednostki i dalszego jej rozwoju.

Na koniec przybyły na zaproszenie strażaków, Burmistrz Tomasz Ludwicki podziękował wszystkim strażakom za zaangażowanie i aktywną działalność na rzecz jednostki oraz miejscowej społeczności za wsparcie lokalnym druhom. Po zakończeniu zebrania odbyła się zabawa taneczna reaktywowanego Koła Gospodyń Wiejskich z Grabiny. Stowarzyszenie postanowiło wskrzesić młode członkinie, które mają nowe pomysły co do dalszego funkcjonowania koła. Wznowienie działalności koła przyczyni się do ożywienia kulturalnego oraz wzrostu aktywności mieszkańców Grabiny Wielkiej. Warto podkreślić, że dzięki owocnej współpracy druhów z paniami z koła gospodyń zabawa integracyjna świetnie się udała.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę