R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dwa dodatkowe pojazdy dołączyły do taboru MZWiK

06-03-2020 19:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,028 | Komentarzy: 27

5 Marca 2020 Prezes Spółki Robert Gajda wraz Z Burmistrzem Miasta Koła dr Krzysztofem Witkowskim przekazali Pracownikom Działu Eksploatacji, kluczyki do nowych samochodów zakupionych w tym roku.

Foto:MZWiK Koło
R E K L A M A

Firma się rozwija, przyjmowani są nowi pracownicy, większość inwestycji wykonuje nasza wykwalifikowana kadra, a co za tym idzie koszty są dużo niższe, niż w przypadku zewnętrznych wykonawców. Za zaoszczędzone pieniądze postanowiłem doposażyć pracowników w specjalistyczny sprzęt oraz postanowiłem zakupić dwa kolejne samochody tzw. „Brygadówki” do działania w terenie. Działanie to polega na: usuwaniu awarii na sieciach wodnych, kanalizacyjnych oraz deszczowych, budowa nowych sieci, a także na renowacji już istniejących. Ponadto w Spółce wprowadzamy nową jakość działania i przyjmujemy zlecenia prac od podmiotów zewnętrznych, kierując się hasłem: Od projektu do efektu. Oznacza to, iż każdy mieszkaniec lub firma chcący podłączyć się do naszego wodociągu, deszczówki lub kanalizacji złoży u nas takie zapotrzebowanie, a my zaprojektujemy, wykonamy, przebadamy oraz odbierzemy całą inwestycję. Ponadto spółka zaczęła świadczyć usługi: odtwarzania nawierzchni z kostki brukowej, usługi koparko-ładowarką, wykonywania kosztorysów oraz doradztwa technicznego. To wszystko przysporzy nam pracy, a zarazem zwiększy przychody spółki tak potrzebne dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Cieszę się z takiego rozwoju Spółki, cieszę się z zakończenia inwestycji, które przez wiele lat nie mogły doczekać się finału, choćby Ujęcie Wody. Ponadto inwestycja w sprzęt nie jest dla dobra Prezesa i dla wygody pracowników, ale ma służyć naszym mieszkańcom, którzy korzystają z usług naszej spółki, aby reakcje na awarie i wszelkie zgłoszenia były jak najszybsze a ich usuwanie było jak najmniej uciążliwe.

- powiedział Burmistrz Miasta KołaR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (27) Pokaż komentarze