(27)
Słonecznie 25.2
Popularne tagi:

Dwa dodatkowe pojazdy dołączyły do taboru MZWiK

Autor: Redakcja e-kolo.pl 06 Marzec 2020 przeczytasz w ok. 2 min.
Dwa dodatkowe pojazdy dołączyły do taboru MZWiK
© MZWiK Koło
(27) | Czytano:
11,709 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

5 Marca 2020 Prezes Spółki Robert Gajda wraz Z Burmistrzem Miasta Koła dr Krzysztofem Witkowskim przekazali Pracownikom Działu Eksploatacji, kluczyki do nowych samochodów zakupionych w tym roku.

R E K L A M A
27
Czytano:
11,709 razy
Udostępnij

Firma się rozwija, przyjmowani są nowi pracownicy, większość inwestycji wykonuje nasza wykwalifikowana kadra, a co za tym idzie koszty są dużo niższe, niż w przypadku zewnętrznych wykonawców. Za zaoszczędzone pieniądze postanowiłem doposażyć pracowników w specjalistyczny sprzęt oraz postanowiłem zakupić dwa kolejne samochody tzw. „Brygadówki” do działania w terenie. Działanie to polega na: usuwaniu awarii na sieciach wodnych, kanalizacyjnych oraz deszczowych, budowa nowych sieci, a także na renowacji już istniejących. Ponadto w Spółce wprowadzamy nową jakość działania i przyjmujemy zlecenia prac od podmiotów zewnętrznych, kierując się hasłem: Od projektu do efektu. Oznacza to, iż każdy mieszkaniec lub firma chcący podłączyć się do naszego wodociągu, deszczówki lub kanalizacji złoży u nas takie zapotrzebowanie, a my zaprojektujemy, wykonamy, przebadamy oraz odbierzemy całą inwestycję. Ponadto spółka zaczęła świadczyć usługi: odtwarzania nawierzchni z kostki brukowej, usługi koparko-ładowarką, wykonywania kosztorysów oraz doradztwa technicznego. To wszystko przysporzy nam pracy, a zarazem zwiększy przychody spółki tak potrzebne dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Cieszę się z takiego rozwoju Spółki, cieszę się z zakończenia inwestycji, które przez wiele lat nie mogły doczekać się finału, choćby Ujęcie Wody. Ponadto inwestycja w sprzęt nie jest dla dobra Prezesa i dla wygody pracowników, ale ma służyć naszym mieszkańcom, którzy korzystają z usług naszej spółki, aby reakcje na awarie i wszelkie zgłoszenia były jak najszybsze a ich usuwanie było jak najmniej uciążliwe.

- powiedział Burmistrz Miasta Koła

MATERIAŁ WIDEO
MATERIAŁ WIDEO


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (27)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Krzysztof · 07 Marzec 2020
Jeżeli samochody na zdjęciu, to są te nowe "zakupione" samochody, bez wątpienia mamy przykład kolejnego kłamstwa. Po tablicach widać, że są to leasingowane, a nie kupione auta. Grunt to propaganda.
NIKT · 08 Marzec 2020
PANIE GAJDA NAPRAW KANALIZACJE ZNISZCZONA PRZEZ WYTWORNIE POLICYJNA /SUSZ I PROCHY/ NA UL GARNCARSKIEJ METAN I SIARKOWODOR ZGROMADZONY W PIWNICACH
czytelnik · 08 Marzec 2020
Postaraj się brać lekarstwa systematycznie i w dawce podwójnej! Może pomoże!
Ostrzeżenie · 07 Marzec 2020
Ala a ty skąd masz takie informacje o jakości, podważasz wyniki badań Sanepidu, Wiosiu i pozostałych instytucji strzegących parametrów każdego ujęcia. Przypominam że nikt tu nie jest anonimowi, już paru przegrało sprawy w sądzie o zniesławienie i przepraszało w mediach za dużą kasę. Warto się zastanowić co się pisze, kogo obraża i jakie zarzuty się stawia
polak · 07 Marzec 2020
Masz rację Paweł, podniósł się larum, że ktoś coś zrobił, a zapadła cisza po kłamstwie kłamczuszka o obwodnicy z programu 100 obwodnic. Tłumaczą się że nie spełniamy wymogów, że nie takie drogi łączy. To co obiecał w ciemno, nie sprawdził, byle wygrać wybory. Teraz mówią że będzie z programu budowy dróg samorządowych, Ciekawe co powiedzą po przegranych wyborach. Że inwestycja za droga, skąd 300-400 mln. że niedoszacowano kosztów inwestycji.
Dobry wybór · 07 Marzec 2020
Jednak dokonałem dobrego wyboru. Stawiałem na Team Witkowski i Gajda i się nie zawiodłem. Brawo Panowie.
Maria · 07 Marzec 2020
Pisiorkom w Kole się w bebechach wywraca. Ich Mateuszek kłamczuszek nakłamał, poprzedni Burmistrz również z PISU zaraz może siedzieć i ten to dopiero kłamał. A tu spokój, żadnych afer, wszyscy pracują, kasa zewsząd spływa. Oj Boli, boli
Paweł · 07 Marzec 2020
Co za miasto. Co byś nie zrobił to źle. Działają nie dobrze ], nic nie robią jeszcze gorzej. Ale najważniejsze że Mateuszek pobuduje wam obwodnicę północną na terenach podmokłych za 20-30 milionów. A koszt budowy Nagórnej to 9 milionów.
Zadowolony · 07 Marzec 2020
Widać że żal D..ę ściska, trolle nie wiedzą co pisać. Dają radę i czego tu się czepiać. Kasę z unii łatwią, inwestycje idą, miasto i spółki się rozwijają. Brawo Burmistrz, Brawo prezesi spółek.
Janek · 07 Marzec 2020
Krzysztof wróć do szkoły i naucz się słuchać że zrozumieniem. Wyraźnie było powiedziane że to są samochody poleasingowe używane 3 I 4 letnie oraz, że firma zrezygnowała ze sprzątania przez zewnętrzną firmę terenów zieleni i za te pieniądze spłaca samochody.
Gość · 07 Marzec 2020
Nikita nieuku. Po pierwsze Zarząd w spółkach miejskich jest jednoosobowy, więc kogo chcesz zobaczyć. Po drugie znasz definicję starych samochodów, poczytaj trochę o samochodach dostawczych i ich żywotności. A wolałbyś żeby spółka wydała dwa razy więcej na samochody do pracy i żeby wliczyli co to w rachunek.
nikita · 07 Marzec 2020
ty chyba nie masz pojęcia ani mózgu pisząc że auta dostawcze używane są ok. ciekawe czy firma sprzedająca dała gwarancję a jak tak to ile za tą gwarancję zapłacił zakład.
Ala · 07 Marzec 2020
Awarie pokazują, że pijemy wodę z rur azbestowych. Na dachach azbest widać , pod ziemią nie!
marzena · 07 Marzec 2020
ta kadencja coraz bardziej zaczyna przypominać poprzednią
mark · 07 Marzec 2020
gdzie teraz kupię perfumy?
zając w okularach · 07 Marzec 2020
kuźwa PRL jak by nie patrzył !!!
nikita · 07 Marzec 2020
A gdzie pozostali z zarządu firmy? Wstydzili się wyjść do wspólnego zdjęcia .
Krzysztof · 07 Marzec 2020
Jeżeli samochody na zdjęciu, to są te nowe "zakupione" samochody, bez wątpienia mamy przykład kolejnego kłamstwa. Po tablicach widać, że są to leasingowane, a nie kupione auta. Grunt to propaganda.
nikita · 07 Marzec 2020
Jak można kupować stare samochody do firmy? Ciekawe kiedy zaczną się psuć?
ekonomista · 07 Marzec 2020
przecież w materiale prezes mówi, że są to samochody po leasingowe - więc co za pytanie , że nowe ? Kupione dwa w cenie jednego nowego. kto tu robi propagandę? Leasing to forma zakupu najbardziej opłacalna szczególnie dla środków transportu - tak dla wyjaśnienia. Najlepszym przykładem działania jest awaria na ul. Włocławskiej - usunięta szybko, a teraz ładnie posprzątane i założone nowe włazy. Nie wszystko da się doprowadzić do stanu pierwotnego w ciągu jednego dnia.
czytelnik · 07 Marzec 2020
Co, leasing jest mniej korzystny?
Anastas · 07 Marzec 2020
Czasami lepiej nie komentować
Zorientowany · 07 Marzec 2020
Każdą awarię i zajęcie pasa odbiera zarząd dróg, jeśli awaria nie jest jeszcze usunięta to nie ma nawierzchni, lub czeka na realizację w PRDM. Są rzeczy które spółka może robić sama, i takie które musi zlecić i czekać na realizację.
Gość · 07 Marzec 2020
Widzę że wróciła Pani Ł. Niech Pani zwiększy dawkę i wyłączy duże litery, bo już wszyscy wiedzą kto pisze, albo niech podpisuje się Pani nazwiskiem. Żeby kogoś oskarżać trzeba mieć dowody, a nie zwidy.
gość · 07 Marzec 2020
Ona chyba już bierze maksymalną dawkę i nic! Nie wszystkie leki są skuteczne!
Kolanin · 07 Marzec 2020
Brawo Mzwik, wreszcie coś się dzieje. Co obiecywane w poprzednich wywiadach, to zrobione. Brawo Panie Gajda odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
NIKT · 07 Marzec 2020
PANIE GAJDA NAPRAW KANALIZACJE NA UL GARNCARSKIEJ ZNISZCZONA PRZEZ WYBORCZYCH SPONSOROW KOSZTY WYBORCZE TTZEBA SPLACAC
Rycho · 06 Marzec 2020
nie zakończona awaria na ul Kraszewskiego . Sypiące się kamienie spod kół samochodów . Brawo MZWiK
Polityka
Wizyta Minister Marleny Maląg w naszym studiu podcastowym [WIDEO]
1 godzinę temu 296

Wizyta Minister Marleny Maląg w naszym studiu podcastowym [WIDEO]

Gmina Kłodawa
Pomóżmy wrócić Maciejowi do zdrowia
4 godziny temu 5,852

Pomóżmy wrócić Maciejowi do zdrowia

Miasto Koło
II Wiosenny Bieg Księżniczek w Kole. Gościem specjalnym Super Niania
5 godziny temu 3,039 1

II Wiosenny Bieg Księżniczek w Kole. Gościem specjalnym Super Niania

Gmina Koło
Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską w ramach Tygodnia Bibliotek
5 godziny temu 597

Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską w ramach Tygodnia Bibliotek

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 27.05.2024
5 godziny temu 1,318

Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 27.05.2024

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [19-05 - 26-05-2024]
1 dzień temu 9,647

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [19-05 - 26-05-2024]

R E K L A M A