R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Dobra passa kościeleckich szachistów

11-03-2020 08:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,510 | Komentarzy: 0

Po udanym występie szachistów trzecioligowych, juniorów z UKS-u KKS-u Kiełbaska w Kościelcu W Ostrowie Wielkopolskim dobrze spisała się, w drugim i zarazem ostatnim zjeździe, druga drużyna z Kościelca występująca w IV lidze. Zajęli oni miejsce 12.

Foto:

Po udanym występie szachistów trzecioligowych, juniorów z UKS-u KKS-u Kiełbaska w Kościelcu W Ostrowie Wielkopolskim dobrze spisała się, w drugim i zarazem ostatnim zjeździe, druga drużyna z Kościelca występująca w IV lidze. Zajęli oni miejsce 12. W drugim spotkaniu wygrali z Hetmanem Konin, Wrzesińską Akademią Szachową, zremisowali ze Smeczem Konin i przegrali z KTS Kalisz, Orłami Pleszew, Chrobrym Gniezno. Szachiści z Kościelca grali w składzie: Szymon Cichoń, Piotr Łojewski, Adam Grochowski, Maciej Anastaziak, Alan Ślusarski, Małgorzata Sawicka, Julia Kujawa.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze