sim
kol-net
Wiadomości Sport LO Koło rozbite!

LO Koło rozbite!

30-11-2010 10:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,715 | Komentarzy: 0
LO Koło rozbite!
Foto:
zacisze
Wczoraj odbyła się VI kolejka Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Nie obyło się bez niespodzianek. Najciekawszej z nich przyjrzymy się bliżej.
Pierwszy mecz to porażka Kościelca 2:0 z Powierciem, które nie pozwoliło na zbyt wiele swoim przeciwnikom.

Po drugiej stronie hali w tym czasie rozgrywał się mecz, którego wyniku nikt trafnie by nie wytypował. Certo-Camp zadziwił wszystkich! W każdym elemencie zespół grał na najwyższym poziomie: zagrywka, atak, blok, obrona. Wszystkie te elementy sprawiły, że drużyna LO Koło mogła tylko pozazdrościć formy i skuteczności. Pierwszy set rozpoczął się dużą przewagą Certo. Doszło nawet do kilkupunktowej przewagi. Po krótkiej chwili LO KOŁO zaczęło wreszcie grać i nadrobiło stracone punkty. Jednak w końcówce uczniowie ogólniaka nie mogli nic zrobić ze świetnie grającą drużyną przeciwników. Radość po stronie Certo, smutek na twarzach LO KOŁO. Drugi set to już parada bloków i ataków Certo. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 (25:21 - 25:13) dla Certo. Tego nikt się nie spodziewał. LO w końcu trafiło na równych sobie.

Kolejny mecz rozegrały drużyny Andre i Łubianki. Młodzież Pana Janka Jaworskiego nie była jednak w stanie nawiązać równej walki z bardzo dobrze grającym Andre. Popełnili wiele i w efekcie stracili wiele cennych punktów. W efekcie drużyna Łubianki uległa Andre 2:0.

Więcej informacji i wyników na www.kalps.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!