R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Powiat Kolski

Powstała Powiatowa Baza Usług. Ma pomóc w czasie pandemii

08-04-2020 16:39 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 11,288 | Komentarzy: 3
Wszystkie chętne osoby i firmy z terenu powiatu kolskiego, których nie obejmują obecne zakazy i obostrzenia związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i które oferują swoje usługi zachęcamy do zgłoszeń. Utworzymy bazę, która będzie promowana na kanałach informacyjnych Powiatu Kolskiego, w tym na specjalnie uruchomionym serwisie www.starostwokolskie.pl w zakładce „POWIATOWA BAZA USŁUG”.
Powstała Powiatowa Baza Usług.  Ma pomóc w czasie pandemii
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A
czyszczenie

Drodzy mieszkańcy, W obecnej niezwykle trudnej dla wszystkich sytuacji w kraju zwracam się do wszystkich mieszkańców powiatu kolskiego, aby w obecnej sytuacji kupować i korzystać z usług naszych lokalnych firm. W tej chwili kilka restauracji i lokali w naszym powiecie prowadzi usługi odbioru i dostawy, natomiast różne firmy detaliczne i usługodawcy zmieniły godziny otwarcia, ale nadal świadczą dla Państwa swoje usługi, również on-line. Jako powiat chcemy Państwu pomóc odnaleźć drogę i kontakt do tych firm.

- zwraca się do przedsiębiorców Starosta Robert Kropidłowski

Lista ofert dostępnych obecnie w Powiecie Kolskim dostępna będzie na stronie  www.starostwokolskie.pl w zakładce „Powiatowa Baza Usług”. Znajdziecie tutaj oferty gastronomiczne, oferty firm handlowych i oferty firm usługowych.

Jeśli prowadzisz usługi, masz firmę cateringową lub sklep detaliczny i chcesz zarejestrować się w naszej bazie napisz do nas lub zadzwoń, a my wprowadzimy dane tak szybko, jak to możliwe.

Zainteresowani mogą wysłać maila do działu promocji Starostwa Powiatowego w Kole na adres: op@starostwokolskie.pl z tematem „Powiatowa Baza Usług”. Prosimy, aby w mailu podać nazwę firmy, adres strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych, kontakt (telefon/email) oraz krótką, hasłową informację o zakresie swojej oferty - maksymalnie do 140 znaków.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Przebudowa ulicy Grodzkiej oficjalnie zakończona 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin