(3)
Słonecznie 1.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Powstała Powiatowa Baza Usług. Ma pomóc w czasie pandemii

Powstała Powiatowa Baza Usług. Ma pomóc w czasie pandemii

Autor: Starostwo Kolskie 08 Kwiecień 2020
Powstała Powiatowa Baza Usług.  Ma pomóc w czasie pandemii
© Starostwo Kolskie
Komentarzy: 3 Czytano:
13,475 razy |

Wszystkie chętne osoby i firmy z terenu powiatu kolskiego, których nie obejmują obecne zakazy i obostrzenia związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i które oferują swoje usługi zachęcamy do zgłoszeń. Utworzymy bazę, która będzie promowana na kanałach informacyjnych Powiatu Kolskiego, w tym na specjalnie uruchomionym serwisie www.starostwokolskie.pl w zakładce „POWIATOWA BAZA USŁUG”.

R E K L A M A
3
Czytano:
13,475 razy
Udostępnij

Drodzy mieszkańcy, W obecnej niezwykle trudnej dla wszystkich sytuacji w kraju zwracam się do wszystkich mieszkańców powiatu kolskiego, aby w obecnej sytuacji kupować i korzystać z usług naszych lokalnych firm. W tej chwili kilka restauracji i lokali w naszym powiecie prowadzi usługi odbioru i dostawy, natomiast różne firmy detaliczne i usługodawcy zmieniły godziny otwarcia, ale nadal świadczą dla Państwa swoje usługi, również on-line. Jako powiat chcemy Państwu pomóc odnaleźć drogę i kontakt do tych firm.

- zwraca się do przedsiębiorców Starosta Robert Kropidłowski

Lista ofert dostępnych obecnie w Powiecie Kolskim dostępna będzie na stronie  www.starostwokolskie.pl w zakładce „Powiatowa Baza Usług”. Znajdziecie tutaj oferty gastronomiczne, oferty firm handlowych i oferty firm usługowych.

Jeśli prowadzisz usługi, masz firmę cateringową lub sklep detaliczny i chcesz zarejestrować się w naszej bazie napisz do nas lub zadzwoń, a my wprowadzimy dane tak szybko, jak to możliwe.

Zainteresowani mogą wysłać maila do działu promocji Starostwa Powiatowego w Kole na adres: op@starostwokolskie.pl z tematem „Powiatowa Baza Usług”. Prosimy, aby w mailu podać nazwę firmy, adres strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych, kontakt (telefon/email) oraz krótką, hasłową informację o zakresie swojej oferty - maksymalnie do 140 znaków.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
edmmm · 08 Kwiecień 2020
starostwo zlikwidowac jest niepotrzebne tylko generuje koszty a srodki dac gminom
darek · 09 Kwiecień 2020
faktycznie starostwo niepotrzebne wszystko jest na terenie okreslonej gminy i to gminom dac pieniadze na drogi szkoly itp a co do zamku to rozebrac ta ruine i tyle
Anastas · 08 Kwiecień 2020
Pewno. I wszystko przeznaczyć na zamek...
edmmm · 08 Kwiecień 2020
starostwo zlikwidowac jest niepotrzebne tylko generuje koszty a srodki dac gminom
R E K L A M A