R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości Inne

Miał ponad 3 promile i chciał prowadzić samochód

15-04-2020 10:27 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,923 | Komentarzy: 1
Choć minione święta przebiegły nieco inaczej niż dotychczas, to nie brakowało policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu. Mundurowi pełnili służbę w zwiększonej liczbie patroli. W działania zaangażowanych było łącznie 142 policjantów.
Miał ponad 3 promile i chciał prowadzić samochód
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A
matrix

Tegoroczny wielkanocny weekend na terenie powiatu kolskiego minął spokojnie i bezpiecznie. Mundurowi na interwencje byli wzywani zaledwie dwadzieścia kilka razy. Tylko osiem interwencji dotyczyło sytuacji, w których przyczyną był alkohol. Z uwagi na istniejącą sytuację ograniczania spotkań rodzinnych i towarzyskich nie odnotowano również zakłócania spoczynku nocnego.

Także na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Od 11 kwietnia do 13 kwietnia 2020 roku doszło jedynie do dwóch niegroźnych kolizji drogowych, których przyczyną było wtargnięcie zwierzęcia na jezdnię. Nie obyło się natomiast bez zatrzymania nietrzeźwych kierujących. Wśród trzech skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców, rekordzista miał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu i próbował odjechać sprzed sklepu spożywczego na terenie gminy Kościelec. Na szczęście czujny świadek zabrał kluczyki kierującemu, zadzwonił na Policję i poczekał na przyjazd funkcjonariuszy.

Sytuacja związana ze stanem epidemii, choć spowodwała wzmożone zaangażowanie stróżów prawa do szczególnych, niecodziennych działań, to nie zwolniła ich z reagowania na przejawy naruszeń prawa. Policjanci pozostają w pełnej dyspozycji i gotowości do standartdowych, codziennych działań i natychmiast reagują na wszelkie stwierdzone bądź zgłoszone im naruszenia.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Rekrutacja do PLSP w Kościelcu 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
fizjobaby
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin