R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Ponad 6 mln zł z FDS na drogi dla Powiatu Kolskiego!

17-04-2020 10:58 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 9,082 | Komentarzy: 2

Rozstrzygnięty został nabór wniosków z Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2020. Miło jest nam poinformować, że Powiat Kolski znalazł się na podstawowej liście z dwoma zadaniami do realizacji z łącznym dofinansowaniem prawie 6.4 mln zł.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Na liście zadań z dofinansowanych z Funduszu Dróg Samorządowych w 2020 roku znalazło się zadnie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3402P na odcinku ulicy Łęczyckiej w Dąbiu” z dofinansowaniem w kwocie 1.809.112,69 zł oraz zadanie pn. „Budowa odcinka drogi powiatowej nr 3206P Łuczywno – Drzewce” z dofinansowaniem w kwocie aż 4.536.371,51 zł. 

Warto dodać, że jedno zadanie powiatu znalazło się także na liście rezerwowej, a chodzi o inwestycje pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3218P na odcinku Ruszków Drugi - Police Średnie”. 

Łączna długość dróg jaka zostanie zrealizowana to 4,6 km.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze