R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Czołowe zderzenie BMW z cysterną. Wewnątrz ciekły azot

05-06-2020 15:45 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 32,427 | Komentarzy: 3

4 czerwca 2020r. o godzinie 18.48 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Grzegorzewie. Na drodze krajowej DK92 czołowo zderzył się samochód osobowy BMW z ciężarowym Mercedesem - cysterną przewożącą ciekły azot.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że osobowym BMW podróżowały 4 osoby, natomiast samochodem ciężarowym podróżował tylko kierowca, wszystkie osoby opuściły uszkodzone samochody przed przybyciem jednostek straży pożarnej.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom.

Osoby poszkodowane przekazane zostały przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego.

Działania ratownicze przez 1 godzinę i 13 minut prowadziło 12 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze