R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Pierwsze Serce dla Koła stanęło przed Szkołą Podstawową nr 5

22-06-2020 08:12 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,942 | Komentarzy: 0

Sebastian Szczesiak oraz Stowarzyszenie W Koło Pomagam i Jarosław Jóźwiak wpadli na pomysł, aby docelowo przy każdej szkole podstawowej stanęło "Serce dla Koła" czyli pojemnik na plastikowe nakrętki w formie serca. Pierwsze z nich już dotarło na swoje miejsce a to dzięki wsparciu firmy Agronas i Andre.

Foto:organizatorzy
R E K L A M A

Naszym małym marzeniem jest, aby pojemnik na nakrętki w kształcie serca stał przy każdej szkole Podstawowej w Kole. Serca będą spełniały cele: formę edukacji ekologicznej informującej o konieczności segregowania śmieci i odzyskiwać materiał wtórny oraz formę charytatywną, wspieranie osób potrzebujących. Serce może pomieścić 150 kg nakrętek. Koszt Serca to 1550 zł netto, każda nawet najdrobniejsza wpłata przybliży Nas do wspólnego celu. Zdajemy sobie sprawy z panującej pandemii i trudnych czasów lecz żyć trzeba nadal pamiętając o innych i o środowisku.

- OPISUJĄ ORGANIZATORZY

Zakup kolejnych można nadal wspierać w internetowej zbiórce - tutaj

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze