R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

61-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem. Wypadł z drogi i dachował

26-07-2020 20:47 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,995 | Komentarzy: 1

O godzinie 12:15 służby ratunkowe otrzymały informacje o wypadku drogowym w Dąbrowicach Starych, gdzie obok drogi znajdował się Fiat Panda po wcześniejszym dachowaniu.
Foto:czytelnik
R E K L A M A

Zostaliśmy zadysponowani zastępem GBA 3,5/25 przez SK KP PSP w Kole do wypadku drogowego w miejscowości Dąbrowice Stare na trasie DK-92. Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że samochód osobowy marki Fiat Panda wypadł z drogi i dachował. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączenie akumulatora w aucie oraz kierowanie ruchem. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane przez ZRM do szpitala. Szczegóły wypadku ustali policja.

- opisują swój udział w akcji druhowie OSP Ruszków I

Z informacji funcjonariusza prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kole wynika, że 61-letni mieszkaniec Łodzi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogowy, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu gdzie dachował. 

Jedną osobę przetransportowano do szpitala.  

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA