R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelec- Pojedynek młodości z rutyną w Dąbrowicach Starych

29-07-2020 14:36 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 5,276 | Komentarzy: 0

Jak już Państwa informowaliśmy w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa zawody sportowo-pożarnicze zostały odwołane.

Foto:

Druhowie strażacy z jednostki Dąbrowice Stare nie dali jednak za wygraną i postanowili przeprowadzić ćwiczenia we własnym gronie.Rywalizowali juniorzy kontra seniorzy.Zmagania odbywały się zgodnie z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych,a ich obsrwatorem i sędzią głównym był Komendant Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Marek Straszewki.

Po złożeniu meldunku Wójtowi Gminy Dariuszowi Ostrowskiemu,przystąpiono do rywalizacji.Zaczęli od musztry.Na dowódców drużyn wyznaczono druhów z młodzieżowej drużyny pożarniczej:Mateusza Kołodzieja i Szymona Kujawę. Wydawanie rozkazów dużo starszym od nich druhom nie było dla nich łatwym zadaniem  ale  w ocenie sędziego poradzili sobie wzorcowo.W trakcie zmagań sportowo-pożarniczych obie drużyny dały z siebie wszysko i choć zmagania miały znamiona rywalizacji zgodnie uznano,że nie ma przegranych,bo żeby godnie wpisać się w sentencję przyświecającą strażakom Bogu na chwałę ludziom na ratunek,podnoszenie kwalifikacji i utrzymanie sprawności fizycznej jest niejako ich obowiązkiem.

Mamy dla Państwa materiał filmowy z tego wydarzenia.Zapraszamy do obejrzenia.Link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1475,koscielec--pojedynek-mlodosci-z-rutyna-w-dabrowicach-starych.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze