(1)
Bezchmurnie 5.4
R E K L A M A
reklama

Nominacja dla Pani Stefanii

Autor: 06 Grudzień 2010 przeczytasz w minutę
Nominacja dla Pani Stefanii
©
(1) | Czytano:
4,958 razy | przeczytasz w minutę

W dniu 4 grudnia br. na wniosek Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyła się uroczystość nadania nominacji do Nagrody Głównej przez Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne pani Stefanii Skąpskiej z Koła.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,958 razy
Udostępnij
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nowe promocje w Dino - spadki cen nawet o 67%
Nominację wręczali prezes Wielkopolskiego Towarzystwa Kulturalnego pan Stanisław Słopień oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego pan Marek Wożniak. Z ramienia miasta Koła Pani Stefania otrzymała dyplom z gratulacjami oraz Medal Samorządu Miasta Koła z okazji jego 20-lecia. Gratulacje wręczył Sekretarz Miasta Koła pan Tomasz Nuszkiewicz wraz z wiceprezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą panem Grzegorzem Mokrzyckim.

W części artystycznej odbyło się wspólne śpiewanie ze Śpiewnika "Prababki AŃDŻKI" z Zespołem MONOGRAMISTA Jacka Kowalskiego.

Michał Krzemiński
Fot. Czesław Oleszkiewicz

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
~
~Gratuluje
06 Grudzień 2010
Gratulujemy Pani Stefanii Skąpskiej otrzymania medalu i dyplomu
>