R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Dawno temu

35-latek z 2 promilami postanowił wsiąść na skuter - jazdę zakończył w rowie

17-08-2020 20:07 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,113 | Komentarzy: 0

35 - letni mieszkaniec gminy Dąbie wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością. Mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie wsiadł na motorower. Jadąc jednośladem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W piątek, 14 sierpnia br. tuż przed godziną 19-stą dyżurny kolskiej komendy Policji skierował patrol ruchu drogowego do miejscowości Kupinin. Tam według zgłoszenia miało tam dojść do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Kierujący motorowerem marki Junak wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, 35-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości mieszkańca gminy Dąbie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń.

Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca stanie przed sądem za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 35-latek musi liczyć się z utratą prawa jazdy, dotkliwą karą finansową, a nawet karą pozbawienia wolności do 2 lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze