sim
KHBC
Wiadomości Miasto Koło Dzień Dawcy Szpiku w Kole

Dzień Dawcy Szpiku w Kole

08-12-2010 09:33 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,407 | Komentarzy: 0
Dzień Dawcy Szpiku w Kole
Foto:
zacisze
Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o akcji „Dzień Szpiku” w naszym mieście, który odbędzie się 11 grudnia w hali MOSiR. Dzisiaj chcemy przypomnieć o tej pięknej idei i jednocześnie zaprosić Państwa do udziału.
Impreza organizowana przez Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska razem z ekipą „Malinowa Mamba” ma na celu zwrócenie uwagi na problem jakim jest mała liczba dawców szpiku a także rejestrację potencjalnych dawców. Podczas spotkania w hali MOSiR będzie można zaczerpnąć szczegółowych informacji na temat chorób szpiku a także leczenia. Będzie można oddać krew oraz wysłuchać ciekawych wykładów edukacyjnych..

Po akcji poboru krwi oraz wszystkich wykładach w Miejskim Domu Kultury w Kole o godzinie 19.00 odbędzie się koncert, który ma być pozytywnym zakończeniem pierwszego w Kole Dnia Szpiku. Zagra dla nas znany w kraju zespół Pajujo, prezentujący nurt Reggae Ska.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w akcji. Pokażmy, że potrafimy pomagać i włączmy się aktywnie w promowanie idei Dawców Szpiku.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!