R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Kierunki medyczne (i nie tylko) za darmo? To się opłaca!

25 dni temu | Źródło: Partner | Wyświetleń artykułu: 6,863 | Komentarzy: 0
System edukacji i szkolnictwa ciągle się zmienia. Dotyczy to zarówno regulacji prawnych oraz programów nauczania, jak i trendów czy preferencji uczniów. Jedno jednak pozostaje niezmienne od lat – duże zainteresowanie kierunkami medycznymi. Dlaczego jest to opłacalne i jak można zyskać zawodowy tytuł medyczny za darmo? Wyjaśniamy razem z Cosinus Konin!
Kierunki medyczne (i nie tylko) za darmo? To się opłaca!
Foto:partner

Pomoc innym i ludzie z pasją
Chcesz pomagać innym i lubisz kontakt z ludźmi? W takim razie kierunki medyczne to dla Ciebie idealna ścieżka edukacji! Praca jako opiekun medyczny, masażysta opiera się na ciągłej interakcji z pacjentami i klientami – Twoje kwalifikacje zawodowe ratują im zdrowie lub życie oraz podnoszą jakość codziennego funkcjonowania. Ponadto, wybierając się do szkoły medycznej masz pewność, że spotkasz tam ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach życiowych, a to często kończy się przyjaźniami na długie lata.

Opłacalność w kraju i za granicą
Będąc absolwentem kierunku medycznego, nie musisz martwić się o pracę. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych w tym obszarze specjalistów jest duże, zwłaszcza teraz, kiedy każdy medyk jest na wagę złota. Co więcej, wiele z kierunków medycznych to tzw. kierunki międzynarodowe, które cieszą się dużym powodzeniem w publicznych i prywatnych placówkach, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Pomagaj, rób to co kochasz i… zarabiaj!

Szkoły medyczne ZA DARMO – Cosinus Konin
Zainteresowany? A czy wiesz, że w szkole policealnej dla dorosłych Cosinus Konin możesz uczyć się na kierunkach medycznych całkowicie za darmo? Obecnie rekrutujemy na:

 • opiekun medyczny
 • technik masażysta

Każdy z tych kierunków to od roku do dwóch lat bezpłatnej nauki zakończonej zdobyciem oficjalnych kwalifikacji i egzaminem państwowym. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie wymagamy matury!

Cosinus Konin – dlaczego jeszcze warto?
Szkoły Cosinus to nie tylko bogata oferta edukacyjna i wykwalifikowani nauczyciele. Zostając naszym słuchaczem otrzymujesz legitymację oraz zaświadczenia niezbędne do ZUS, MOPS i innych instytucji. W trakcie nauki odbędziesz również profesjonalne praktyki zawodowe, a my pomożemy Ci znaleźć na ich odbycie ciekawe, zapewniające rozwój miejsce. Wiele z naszych kierunków daje tytuł kwalifikowanego technika. Dodatkowo, jako placówka szkół Cosinus oferujemy całkowicie bezpłatne fakultety przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych, dzięki którym nasi Słuchacze osiągają najlepsze wyniki zdawalności w całej Polsce! Brzmi dobrze? To nie koniec! Otrzymasz także specjalną kartę rabatową, z którą dostaniesz zniżkę na ofertę naszych wyjątkowych partnerów. Słuchacze Cosinus Konin ćwiczą, robią prawo jazdy i jedzą na mieście taniej!

Rekrutacja jesienna wciąż trwa!
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej rekrutacji. Obecnie, poza klasami medycznymi, zapisujemy także na takie bezpłatne kierunki na semestr jesienny 2020/2021 jak:

 • administracja,
 • florysta,
 • kosmetyka,
 • technik BHP,
 • technik ochrony fizycznej osób i mienia
 • do zaocznego liceum ogólnokształcącego.

Uzupełnij wykształcenie i zdobądź zawód, o jakim marzysz!
Chciałbyś zdobyć któryś z naszych zawodów, ale brakuje Ci wykształcenia? Nic straconego! Tylko u nas całkowicie bezpłatne zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych! Zapraszamy wszystkich:

 • po szkole zawodowej lub branżowej I stopnia – to ostatni nabór, w którym możesz zapisać się i uzyskać pełne wykształcenie średnie tylko w 2 lata!
 • którzy przerwali naukę po ukończeniu którejś klasy technikum lub liceum i teraz pragną nadrobić zaległości i zdać maturę – na wyższe semestry liceum 3-letniego;
 • po gimnazjum lub szkole podstawowej – do 4-letniego liceum zgodnego z nową podstawą programową.

Z Cosinus Konin nie tylko ukończysz szkołę średnią, ale również zdasz maturę. Nasze liceum jest całkowicie bezpłatne, a zaoczny tryb umożliwia bezproblemowe połączenie pracy zarobkowej z nauką. Masz już skończone liceum, ale brakuje Ci matury? Zapisz się darmowy kierunek policealny, a jako nasz Słuchacz otrzymasz 15% rabatu na kursy maturalne przygotowujące specjalnie do egzaminu dojrzałości. Wybierz Cosinus Konin i zapewnij sobie stabilną ścieżkę edukacji i kariery całkowicie za darmo: od liceum i maturę aż po tytuł zawodowy!

Nie czekaj – rekrutacja jesienna wciąż trwa!

Szczegóły oferty edukacyjnejhttps://www.cosinus.pl/konin

Polub nas na FB i bądź zawsze na bieżąco: https://www.facebook.com/Cosinus.Konin

 

Zapisz się:

online: rekrutacja.cosinus.pl

lub osobiście w sekretariacie szkoły Cosinus, Konin ul. Chopina 17.

masz pytania? Zadzwoń 63 249 71 13

 

R E K L A M A
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 IV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościel 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
28 Wrz.
15:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
ART-Przegląd
04 Paź.
16:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Koncert - Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht
08 Paź.
17:00

Ratusz, Stary Rynek 1, Koło
Spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin