sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Mikołajkowa kradzież?

Mikołajkowa kradzież?

09-12-2010 08:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,999 | Komentarzy: 0
Mikołajkowa kradzież?
Foto:
zacisze
Wczoraj kilka minut po godzinie 18.00 na parkingu jednego ze sklepów przy ul. Sienkiewicza w Kole włamano się do pozostawionego tam osobowego fiata. Z auta skradziono dziecięce obuwie, damską odzież oraz art. spożywcze, właścicielka samochodu oszacowała swoje straty na ok. 200 zł. Czyżby to jakiś Mikołaj napełniał po 6 grudnia swój pusty worek? nie wiadomo, gdyż sprawca pozostaje nadal anonimowy.
2 promile sprawcą kolizji
Na powiatowych drogach było spokojnie policjanci zabezpieczali jedynie miejsca 2 kolizji. Jedną z nich spowodował pijany kierowca ciężarówki renault. Po południu na drodze K92 w miejscowości Grzegorzew Autostrada, kierowca wpadł w poślizg i samochód przewrócił się na bok. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile.

Uwaga na oszustów w internecie !!!
O rożnego rodzaju oszustach grasujących po Internecie informowaliśmy już wielokrotnie, niestety użytkownicy sieci nie zawsze o tych ostrzeżeniach pamiętają. Tak było w przypadku mieszkanki gm. Kłodawa, która wczoraj zgłosiła, że 05 listopada na jednym z portali znalazła ofertę kredytową i zawarła umowę na 10 tys. zł. pożyczki, jednocześnie wpłaciła 700 zł. prowizji. Do chwili obecnej nie otrzymała kredytu. Sprawdzenia jakie przeprowadzili policjanci wykazały, że dane osoby oferującej kredyt są fałszywe.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!