R E K L A M A
Wiadomo軼i MKS Olimpia Ko這

Trzecia wygrana z rz璠u Olimpii Ko這

Trzeci mecz z rz璠u wygrywa MKS Olimpia Ko這. W 9 kolejce IV ligi PROEKO wielkopolskiej pokona豉 na wyje寮zie Wilki Wilczyn 2:1.

W sobotę 19 wrze郾ia MKS Olimpia Ko這 w ramach 9 kolejki IV ligi PROEKO wielkopolskiej rozegra豉 spotkanie na wyje寮zie z Wilkami Wilczyn.

Spotkanie to zakończy這 się rezultatem 2:1 dla kolan. Do przerwy widnia bezbramkowy remis. Wszystkie bramki pad造 w II po這wie. Mecz by bardzo wyrównany, jednak skuteczniejsz ekip po 75 minutach by豉 Olimpia, gdzie jedn z bramek strzeli Jakub D瑿owski (na zdj璚iu). Wilki co prawca zdobyli bramk kontaktow, jednak tego dnia by這 to za ma這.

WILKI Wilczyn - MKS OLIMPIA Ko這 1:2 (0:0)
0:1 - bramka samobójcz