R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

W kolskim urzędzie trwa realizacja "Cyfrowej Wielkopolski"

12-10-2020 11:18 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 5,823 | Komentarzy: 1

Trzydziestu seniorów podzielonych na trzy 10-osobowe grupy korzysta z projektu "Cyfrowa Wielkopolska" - pozwalającego zrealizować darmowe kursy komputerowe dla Seniorów 65+. Projekt, do którego przystąpiła Gmina Miejska Koło, jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III: 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

W połowie września zakończył się ogłoszony przez Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego nabór uczestników do projektu.  Koncept,  kierowany jest do seniorów z naszego miasta pragnących podnieść swoje kompetencje cyfrowe, doświadczenie w zakresie komunikacji online i  obsługi urządzeń teleinformatycznych. Kurs ma na celu praktyczną naukę korzystania z komputera, telefonu komórkowego, tabletu oraz internetu. Zajęcia zostały podzielone na dwie części. Właśnie rozpoczęła się pierwsza, komputerowa.

Druga, animacyjna, pozwoli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA