R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Prawie 4 000 chryzantem udekorowało powiat

12-11-2020 09:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,909 | Komentarzy: 0

Jak już Państwa informowaliśmy Starostwo Powiatowe w Kole włączyło się w rządową akcję pomocy dla przedsiębiorców, którzy nie mogli sprzedać swoich kwiatów ze względu na zakaz wstępu na cmentarze w dniach 31 października - 2 listopada.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W dniach 9-10 listopada br. udało nam się pomóc kilku przedsiębiorcom z terenu powiatu kolskiego poprzez odbiór od nich kwiatów, którymi udekorowane zostały kościoły w Kole, Chełmnie, Kościelcu, Brdowie, czy też Dąbiu. Chryzantemy umieszczone zostały również pod pomnikami i miejscami pamięci na terenie powiatu kolskiego oraz pod przydrożnymi kapliczkami. Szczególne podziękowania Starosta Kolski kieruje do pań Teresy Brzoskiej i Alicji Frątczak ze Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, które do późnych godzin wieczornych pomogły w udekorowaniu grobów zasłużonych dla miasta Koła i powiatu kolskiego na cmentarzu parafialnym przy ul. Poniatowskiego w Kole.

Starostwo Powiatowe w Kole dziękujemy za pomoc i wsparcie przy przeprowadzonej akcji.Dziękujemy, również Młodzieżowej Drużynie OPS Koło nad Wartą za włączenie się do akcji.

- podsumowuje starostwo

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA