R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

WOŚP zagra po raz 29. Również w Kole

19-11-2020 15:52 | Źródło: Kolski Sztab WOŚP w Kole | Wyświetleń artykułu: 6,585 | Komentarzy: 2

Kolski Sztab zarejestrowany! Kolski Sztab WOŚP nieprzerwanie, od wielu lat, włącza się w szlachetną ideę organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie naszego miasta. Również podczas najbliższego Finału, który odbędzie się 10 stycznia 2021 r., Koło będzie miało swój udział w wydarzeniu. Zbieramy na potrzeby laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Foto:Fundacja WOŚP
R E K L A M A

Na znany z poprzednich lat przebieg Finału nie ma co liczyć. Sytuacja epidemiczna i związane z nią obostrzenia spowodowały, że najprawdopodobniej jednym wydarzeniem w Kole będzie kwesta uliczna. Zarejestrowany dokładnie w poniedziałek 16 listopada 2020 r. Kolski Sztab, na czele którego po raz kolejny stoi p. Lech Brzeziński, właśnie ustala szczegóły przedsięwzięcia. O ustaleniach będziemy na bieżąco informować.

Siedzibą sztabu jest Komenda Hufca ZHP Koło przy ul. Blizna 45. Ankiety dla wolontariuszy dostępne będą w harcówce od dn. 23 listopada br., od pon. do pt. w godz. 15.00 – 18.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 725 334 036.

W tym roku kwestować będzie 120 wolontariuszy.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA