R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Miasto Koło to moje miejsce nr 1 - rozmowa z Adamem Kotleszką

25-11-2020 13:32 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,125 | Komentarzy: 3

Ma 31 lat, mimo iż urodził się w Koninie to do 19-tego roku życia mieszkał, uczył i wychowywał się w Kole. Dziś możemy go słuchać i oglądać w największych stacjach sportowych. Kim jest Adam Kotleszka?
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Gdy mieszkał w Kole - był zawodnikiem klubu MKS Olimpia Koło, co jak wspomina w naszej rozmowie , dało mu niesamowite wsparcie merytoryczne w dalszej pracy dziennikarskiej. Po skończonym liceum wyjechał na studia dziennikarskie we Wrocławiu, gdzie poznawał zawód i przygototywał się do roli komentatora piłki nożnej.

To właśnie we Wrocławiu poznał ludzi z "branży", którzy dostrzeli jego ogromną wiedzę, pasję i zaangażowanie w to co robi. Najpierw było radio, potem kanał podcastowy na Youtubie a następnie komentowanie spotkań ligi MLS w Eurosporcie. A jak dalej potoczyła się kariera Adama? Jak doszło do tego, że oglądalimy go często w roli eksperta w studiu przed ważnymi spotkaniami piłkarskimi? Za co kocha nasze miasto? To i wiele innych tematów podjęliśmy w dzisiejszym wywiadzie.

Posłuchajcie sami

€

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA