sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport VIII Kolejka KALPSu

VIII Kolejka KALPSu

14-12-2010 11:06 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,717 | Komentarzy: 0
VIII Kolejka KALPSu
Foto:
zacisze
Poniedziałkowy, śnieżny wieczór na hali MOSiR zakończył się kolejną porażką drużyny Liceum Ogólnokształcącego w Kole, przez co w klasyfikacji generalnej zajmują obecnie trzecie miejsce.
Pierwsze mecze po dwóch stronach obiektu dostarczyły kibicom wielu emocji. Pierwszy z nich zakończył się zwycięstwem drużyny Kościelca nad Sompolnem 2:1 (19:25 - 25:15 - 17:25). Po drugiej stronie trwał chyba najdłuższy set w historii tegorocznych rozgrywek. Certo-camp vs. Mąkolno. Pierwsza partia zakończyła się dopiero wynikiem 32:30 dla Certo. Każdy punkt dla oby dwóch stron to ciężki wysiłek. Drugi set, poszedł o wiele szybciej. Certo pewnie zwyciężyło drugą partię i cały mecz.

Powiercie bez niespodzianki wygrało z drużyną Team Stare Miasto 0:2 (18:25 - 17:25)

Liceum przyzwyczaiło już swoich kibiców do nierównej formy. Raz gładkie zwycięstwo a kolejny mecz jest już wielkim problemem. Licealiści pokazali to wczoraj. W pierwszym secie nie byli w stanie grać na poziomie przeciwnika. Druga partia natomiast zakończyła się ciężką walką i delikatnym zwycięstwem LO. Dogrywka miała wyłonić zwycięzce i tak się stało. Grzegorzew dokończył swojego dzieła i wygrał spotkanie wynikiem 2:1 (18:25 - 17:25- 15:10)


więcej wyników na www.kalps.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!