R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dbamy o rozwój oświetlenia ulicznego

09-12-2020 07:49 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 4,172 | Komentarzy: 4

Dobrze doświetlone po zmroku ulice i osiedla mają znaczący wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz na poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Kolski włodarz zabiega nie tylko o nowe lampy czy wymianę starych opraw na ledowe w głównych ciągach komunikacyjnych miasta, ale również na osiedlach mieszkaniowych.
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

W ostatnim czasie zakończone zostały inwestycje w tym zakresie przy ul. Składowej, 20 Stycznia, Kolejowej i Chrobrego. Inwestorem jest spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe, zadania zostały zrealizowane z miejskiego budżetu. Przy ul. Składowej pojawiło się 5 nowych latarni z oświetleniem ledowym (dokumentacja – 5.400 zł, roboty budowlane – 32.400 zł). Przy ul. Kolejowej oraz Chrobrego przybyło 8 latarni i łącznie 12 szt. opraw LED. Okolice dworca są teraz dobrze doświetlone, przejście dla pieszych jest bardziej widoczne (koszt zadania: dokumentacja – 4.400 zł, roboty budowlane – 37.900 zł). Przy ul. 20 Stycznia, w okolicach parkingu, z którego korzystają głównie mieszkańcy, pojawiło się 5 nowych latarni oraz 6 szt. opraw LED (dokumentacja – 4.000 zł, roboty budowlane – 32.480 zł). Przy ul. Ślusarskiej pojawiło się m.in. 6 sztuk opraw LED (roboty budowlane i dokumentacja -16.011 zł).

Galeria zdjęć TUTAJ

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA