R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Wyrzucił woreczek z kieszeni przy legitymowaniu

24 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 23,676 | Komentarzy: 9

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 27-letni mieszkaniec Koła wpadł podczas legitymowania. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

28 grudnia br. policjanci z Wydziału Prewencji kolskiej jednostki podczas patrolowania Koła zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął przyspieszać kroku. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić co jest przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 27-latek miał przy sobie środki prawnie zabronione. Mężczyzna podczas legitymowania próbował wyrzucić woreczek, który wyjął z kieszeni spodni. W woreczku strunowym znajdował się brunatnozielony susz. Badanie narkotesterem pokazało, że ujawnione substancje to środki odurzające w postaci marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzień później usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Polskie prawo przewiduje za tego rodzaju przestępstwo karę pozbawienia wolności do 3 lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA